آشنایی با مسافرخانه های مشهد


اگر شما هم علاقه مند به سفر به مشهد و سفر به این شهر هستید، یافتن مکانی برای اقامت یکی از مهم ترین تصمیمات شماست. با توجه به گرانی هتل های مشهد، اگر شما هم می خواهید از مهمانسراها و مسافرخانه ها با قیمت های بهتر استفاده کنید، با ما همراه باشید تا بهترین مسافرخانه های مشهد را به شما معرفی کنیم.

هتل آپارتمان تفتان

اگر اولین هدف شما از سفر به مشهد زیارت امام رضا (ع) است، انتخاب محل اقامت در نزدیکی حرم مزیت محسوب می شود. هتل آپارتمان تفتان در خیابان امام رضا 1 بسیار نزدیک به حرم واقع شده است. از این مهمانسرا تا حرم تنها 10 دقیقه پیاده روی طول می کشد تا هر زمان که بخواهید به راحتی به حرم مطهر برسید. همچنین اگر قصد دسترسی به مراکز خرید را دارید، موقعیت مکانی این مهمانسرا برای شما بسیار مناسب است. یخچال، گاز، تلویزیون و … از مزایای این هتل آپارتمان می باشد.

آدرس: میدان بیت المقدس – کوچه نخود بریزها – پ. 129

شماره تماس: 32223647

هتل آپارتمان هدایت

هتل آپارتمان 1 ستاره هدایت در 6 طبقه و نزدیک حرم ساخته شده است. این هتل آپارتمان دارای یک پارکینگ اختصاصی است، بنابراین اگر با ماشین شخصی سفر می کنید، دیگر نگران مکان پارک ماشین خود نباشید. اما فاصله کم این مهمانسرا تا هتل این امکان را به شما می دهد تور مشهد از تهران اگر به این شهر سفر کرده اید و ماشین همراه خود ندارید، می توانید بدون نیاز به ماشین و تحمل ترافیک مداوم اطراف حرم به زیارت حرم بروید. از امکانات هتل آپارتمان هدایت می توان به یخچال، گاز، تلویزیون، بخاری و … اشاره کرد.

آدرس: مشهد – خیابان آخوند خراسانی – 28 آخوند خراسانی

شماره تماس: 09023334468

هتل آپارتمان هورام

این مجموعه در سال 1391 افتتاح شد و در حال حاضر به زائران امام رضا (ع) خدمات رسانی می کند. برای رسیدن به حرم 5 دقیقه با ماشین کافی است و به راحتی می توانید زیارت کنید. این هتل علاوه بر فاصله کمی با حرم مطهر، از بازارهای معروف منطقه حرم نیز دور است که می توانید برای خرید سوغاتی به آنجا بروید.

آدرس: خیابان امام رضا – چهارراه دانش

شماره تماس: 05138211556

هتل آپارتمان قصر نوین

این هتل آپارتمان یکی از مهمانسراهایی است که نوساز محسوب می شود و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. اگر می خواهید از هزینه های بالای هتل ها دوری کنید و امکانات بیشتری داشته باشید، خوب است هتل آپارتمان قصر نوین را در نظر بگیرید. این مهمانسرا علاوه بر نزدیک بودن به حرم، مزایای دیگری از جمله تلویزیون، یخچال، گاز، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، خدمات ایرانی و خارجی، اینترنت و … دارد.

آدرس: مشهد – خیابان امام رضا – بین 9 تا 11 امام رضا

شماره تماس: 05138426161

سوئیت غروی

فاصله این سوئیت تا حرم تنها 5 دقیقه با ماشین است. اگر قصد خرید سوغاتی از مشهد برای عزیزان خود دارید می توانید به بازار رضا، بازار 17 شهریور و … مراجعه کرده و با قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید. بد نیست بدانید یکی دیگر از مزایای سوئیت غروی نزدیک بودن به این بازارها است. امکانات این سوئیت عبارتند از: تلویزیون، گاز، توالت و غیره

آدرس: مشهد – امام رضا 5 – سرشور

شماره تماس: 09105541626

سوئیت مرموز

سوئیت عرفانی مناسب کسانی است که می خواهند تجربه سفر گروهی در مشهد را داشته باشند اما در عین حال بدون هزینه های سنگین اقامت در هتل. فاصله این سوئیت تا حرم 3 تا 5 دقیقه با ماشین است که در هر ساعت از شبانه روز به راحتی می توانید به زیارت امام رضا (ع) بروید. برخی از امکانات رفاهی سوئیت عرفانی شامل گاز، یخچال، وسایل آشپزی، مبلمان و … می باشد.

آدرس: مشهد – خیابان آخوند خراسانی

شماره تماس: 05137279091

نوید پذیرایی

این مسافرخانه در خیابان طبرسی قرار دارد و مناسب افرادی است که تور مشهد از تبریز به این شهر آمدند و می خواستند یک سفر زیارتی و در عین حال اقتصادی را تجربه کنند. اتاق های مسافرخانه نوید بین 1 تا 3 اتاق خواب دارند که می توانید در کنار خانواده اقامت کنید. فاصله مهمانسرای نوید تا حرم فقط 10 دقیقه است. بنابراین شما نیازی به استفاده از ماشین ندارید. آشپزخانه، تلویزیون، حمام، وسایل آشپزی و … از امکانات این مهمانسرا می باشد.

آدرس: مشهد – خیابان طبرسی

شماره تماس: 5132250767

سوئیت ربانی

سوئیت ربانی در سال 1392 در خیابان امام رضا 5 افتتاح شد. این سوئیت بسیار نزدیک به حرم واقع شده و برای رسیدن به حرم مطهر تنها 6 دقیقه پیاده روی لازم است. برای صرف غذا می توانید به رستوران این مسافرخانه نیز بروید. یخچال، گاز، تلویزیون، اینترنت، تهویه مطبوع از امکانات سوئیت ربانی است.

آدرس: مشهد – خیابان امام رضا – 5 امام رضا – 6 چنو

شماره تماس: 05138211556

برای مشاهده منبع مقاله، اینجا کلیک