آغاز فیلم کمدی نیم بها «تفقه یک و نیم» در سینماهای کشور


آغاز فیلم کمدی با قیمت متوسط ​​که

در حالی که پس از مدت ها از روز چهارشنبه چند فیلم جدید در سینماهای کشور اکران می شود، فیلم سینمایی «یک و نیم طبقه» جدیدترین فیلم کمدی اکران امسال خود از روز سه شنبه با نیم بها آغاز می شود. بلیط.

گزارش کردن شهرآرانیوزفیلم سینمایی «تابه یک و نیم» به کارگردانی نوید اسماعیلی ساخته شده در ژانر کمدی با بازی مهدی هاشمی، سیروس همتی، امیرمحمد متقیان و صحرا اسداللهی از سه شنبه ۱۹ آبان در سینماهای کشور اکران می شود.

شورای صنف نمایش در جلسه هفته گذشته ضمن ثبت قرارداد برای اکران این فیلم اعلام کرد که این فیلم در هفته جاری اکران می شود اما طبق تصمیم سازندگان به جای چهارشنبه که روز معمول است. برای فیلم های جدیدی که هر هفته اکران می شوند، این فیلم یک روز اکران می شود. نمایش آن از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود، زمانی که بلیت‌های تئاتر با نیم بها عرضه می‌شوند.

در خلاصه داستان «طبقه یک و نیم» آمده است: بهنام کارمند یک شرکت سرشناس است که به دلیل پیچیدگی کارش، مدیریت می خواهد موقعیت شغلی خود را تغییر دهد. ساده . حادثه، نه تنها موقعیت او در کار، بلکه کل زندگی و شهرت او سن او در خطر است.

برخی از دلایل این پروژه سینمایی را می توان در این لیست ذکر کرد. تهیه کننده: غلامرضا آزادی، نویسنده: حسین نمازی، مدیر تولید: سعیده حمیدی، مجری طرح: حامی جهانی، برنامه ریز: گلچهرا دانش، مدیر فیلمبرداری: فرشاد خالقی، صدابردار: فرزان آزاسیان، صدا: بهروز آزاسیان، دستیاران تدوین: : وحید اسماعیلی، امیرمحمد یوشی و حمید احمدی، عکاس: عرشیا حمیدی، طراح گریم: محمود دهقان، طراح لباس: رسا ابطحی، منشی صحنه: محبوب خوش روش، طراح صحنه: مهرداد رنجی، سرمایه گذاران: سعیده حمیدی و اویاز کارخانه پارچه مبل.

منبع: مهر