آمادگی نمایندگی های خدمات رسان استان تهران برای اجرای مراسم اربعین – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حامد یزدی مهر صبح دوشنبه در حاشیه جلسه کمیته امداد و نجات در ستاد اربعین استان تهران اظهار داشت: در جلسه امروز نمایندگانی از دستگاه های خدمات رسان برگزار شد. نوار نقاله استان تهران حضور یافت و به تشریح وظایف و اقدامات دستگاه ها در خصوص اربعین حسینی پرداخت.

یزدی مهر که طبق اعلام یگان های خدمات نوار نقاله هلال احمر، ترافیک جاده ای و اورژانس برای ایام اربعین آماده هستند خوب آستره گفت: استانداری تهران متولی ستاد اربعین است تا بتواند وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهد و این اطلاعات شامل اسامی داوطلبان است تا ستاد به مناسب ترین شکل از حمایت های دولتی و قانونی برخوردار باشد. . .

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران اعلام تعداد پایگاه هایی که در داخل و خارج از کشور هستند را ضروری دانست و افزود: ستاد اربعین با اعلام این اطلاعات می تواند برنامه های حمایتی در حوزه امداد و نجات داشته باشد. .

وی با بیان اینکه در مراسم اربعین باید تجهیزات ارسالی به خارج از کشور از طریق دستگاه ها نیز هماهنگ شود، گفت: در این راستا اطلاعات خروجی این تجهیزات تشکیل شود تا مشکلی برای ورود به کشور وجود نداشته باشد.

یزدی مهر بر ایجاد شبکه ارتباطی با هماهنگی و همکاری بین دستگاه ها تاکید کرد و تصریح کرد: در این زمینه وظایف و نقش هر یک از دستگاه ها اعم از هلال احمر، اورژانس و ترافیک، سازمان آتش نشانی و سایر دستگاه ها باید انجام شود. روشن باشد برای هم افزایی بیشتر تا اهداف کارگروه و کمیته زمین نخورد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با تاکید بر اینکه باید از فرصت باقی مانده تا مراسم اربعین استفاده کنیم، گفت: ستاد اربعین استان تهران در 3 نقطه شامل مرز استان مهران، شهرستان در نجف، حضرت مستقر است. میدان زهرا و کربلا و خدمات رسانی به شایسته ترین فرم ممکن ارائه خواهد شد.