آیفون 14 پرو دارای صفحه نمایش همیشه روشن است


یک منبع آگاه اعلام کرده است که اپل در رویدادی در تاریخ 16 سپتامبر از آیفون 14 پرو با ویژگی هایی مانند صفحه نمایش AOD که همیشه روشن می ماند رونمایی خواهد کرد. این قابلیت در صفحه قفل رابط کاربری ارائه شده است.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، اپل در روز 16 سپتامبر مراسمی را برگزار می کند که در آن از سری جدید آیفون 14 و سری 8 اپل واچ رونمایی می شود. در این زمینه شایعاتی در مورد محصولات و قابلیت های آنها منتشر می شود. یکی از این شایعات وجود حفره های نمایشگر کپسولی شکل در آیفون 14 به جای بریدگی های قبلی است. همچنین یک منبع آگاه از وجود قابلیت ماندگاری دائمی صفحه نمایش در آیفون 14 پرو خبر داد. بنابراین این قسمت با اعلان ها، افکت عمق و رنگ های پس زمینه یکپارچه و هماهنگ شده است. همچنین نوار وضعیت به دلیل افزایش فضای بالای صفحه دارای طراحی جدیدی است.

این منبع برخی از ویژگی های خاص آیفون 14 پرو را به اشتراک می گذارد. یکی از آنها این است که صفحه نمایش را به صورت دائمی نگه دارید، اگر با قفل گوشی فعال باشد، جلوه عمق را از تصویر پس زمینه حذف می کند و تصویر پشت در پس زمینه تیره و تصویر جلو تیره می شود.

هنگامی که AOD فعال باشد، ویجت ها قابل مشاهده هستند. اما با هدف جلوگیری از مشکل سوختگی در مدت کوتاهی ناپدید شده و ظاهر می شوند. اگر نمایش همیشه فعال باشد، اعلان‌ها نیز به ترتیب زمانی نمایش داده می‌شوند.