اتفاق عجیبی در مسابقات کشورهای اسلامی/ ممنوعیت رقابت بانوان جودوکار با حجاب!


به گزارش خبرگزاری فارس، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو درباره عملکرد جودوکاران در بازی های وحدت کشورهای اسلامی گفت: تلاش می کنیم با برگزاری اردوهای منظم شرایط را برای مسابقات آماده کنیم. ما سه سال است که از میدان خارج شده ایم. در صورت کوتاه بودن نتایج عذرخواهی می کنم. شرایط برای ما سخت بود و جودوکاران درگیر جنگ ناعادلانه ای شدند.

میراسماعیلی افزود: بچه ها رقابتی ندیدند و انتظار داشتیم حداقل دو یا سه مدال کسب کنند اما نشد. آنها در مسابقات تیمی ثابت کردند که در رقابت نابینایان توانایی بالایی دارند.

وی درباره بانوان جودوکار گفت: مریم بربات و سایر بانوان کار بسیار خوبی انجام می دهند. ثروت ما بیشتر از این است و در آینده از این ملی پوشان بیشتر خواهید شنید.

رئیس فدراسیون جودو گفت: در مسابقات انفرادی ضعیف هستیم اما در مسابقات تیمی خیلی خوب عمل کردیم.

وی در خصوص سلامت جسمانی جودوکاران گفت: بچه ها را از نظر بدنی و فنی خوب می بینم اما شرایط رقابتی و استرس روحی و روانی روی آنها تاثیر زیادی دارد. ما یک روانشناس عالی برای مشاوره آوردیم.

میراسماعیلی افزود: من این موضوع را باز نکردم اما در قسمت بانوان اجازه حجاب را به آنها ندادند. ما موضوع را پیگیری کردیم و آنها هم علنی با آن برخورد کردند. دو روز قبل از مسابقه فشار و استرس زیادی داشتیم.

آرش میراسماعیلی در گفت و گو با رادیو ورزش درباره دعوای جودوکا در رستوران گفت: همه مرا به طور واقعی می شناسند، سردبیر یک خبرگزاری این خبر کذب را منتشر کرد. اگر اینطور بود، مسئولان باید وارد عمل می شدند. این یک شیطنت مغرضانه است و من به شدت آن را تکذیب می کنم. ما یکی از منضبط ترین ورزش ها هستیم. این به علوفه بد خارجی ها برای حمله به جودو تبدیل شده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید