اجرای کنسرت در این استان ممنوع است/ علت چیست؟


به گزارش «بامردم» به نقل از جماران، رضا کلاه کج مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین اهواز کنسرت اهواز تا اطلاع ثانوی لغو می شود.

حجت الاسلام و المسلمین رضا کلاه کج می گوید: کنسرت در استان خوزستان تا اطلاع ثانوی لغو شده و دلیل آن مصوبه شورای تامین شهر اهواز است.

وی افزود: در خصوص دلیل این مصوبه استاندار اهواز این امکان را دارد که اعلام کند. این مصوبه به اداره کل ارشاد ابلاغ شده و تصمیم گیرنده آن نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان درباره اتفاقات رخ داده در کنسرت سیروان خسروی در شامگاه چهارشنبه 8 تیرماه گفت: با وجود تجمع عده ای، دو جلسه از این کنسرت برگزار شد و مردم از آن لذت بردند.

وی ادامه داد: افراد تجمع کننده دلیل خود را برای مخالفت با نوع پوشش و حجاب بیان کردند که با حضور نیروی انتظامی و دستگاه های مرتبط مدیریت شد و هیچ گونه اختلالی در کنسرت به وجود نیامد.

شامگاه چهارشنبه نهم تیرماه مردم در مقابل محل برگزاری کنسرت این خواننده پاپ در سینما هلال اهواز تجمع اعتراضی ترتیب دادند و با پخش سرود سعی در توقف کنسرت داشتند.

پس از آن روز پنجشنبه مجتمع سینمایی هلال اهواز اعلام کرد کنسرت های سیروان خسروی و سهراب پاکزاد که برای برگزاری آن اعلام شده بود لغو شده است.