احتمال عملیات شبانه روزی مرز خسروی/ فرماندار: تردد در مرز خسروی 400 درصد افزایش یافت


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهمن امیری مقدم امروز (هفدهم شهریور ماه) با اشاره به پیگیری های انجام شده برای فعالیت شبانه روزی مرز خسروی، اظهار داشت: شب گذشته آقای خسروی مخبر معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق خواستار امنیت 24 ساعته شد. این سطح را بالا می برد که امیدواریم به نتیجه برسد.

وی درباره ادامه فعالیت مرز خسروی گفت: این مرز همه روزه از ساعت 5 صبح تا 17 بعدازظهر فعال است و تلاش می کنیم پس از باز بودن مرز خسروی به صورت 24 ساعته این مرز را به مدت نامحدود باز نگه داریم.

استاندار کرمانشاه همچنین به زیرساخت های خوب مرز خسروی اشاره کرد و گفت: در زمینه زیرساخت های مرز خسروی مشکلی نداریم اما طرف عراقی کمبودهایی دارد و 10 گیت به آنها هدیه دادیم تا مشکلات آن ها حل شود. “

امیری مقدم در ادامه با اشاره به بسته شدن موقت مرز خسروی در ساعات گذشته (16 شهریور) اظهار داشت: شب گذشته تا ساعت 21 در مورد بازگشایی مرز خسروی صحبت کردیم که خوشبختانه پس از پیگیری های فراوان باز شد. بالا و علیرغم اینکه برای اسکان احتمال ماندن میهمانان پشت مرز را در نظر گرفتیم، اما پیگیری ها نتیجه داد و همه مهمانان رفتند.

استاندار کرمانشاه از خدمات رسانی به زائران معظم له به عنوان مدال افتخار برای مردم کرمانشاه یاد کرد و افزود: مرز خسروی یک مرز قدیمی و واقعی است و تلاش می کنیم خدمات خوبی به زائران اربعین ارائه کنیم.

وی ادامه داد: در دو روز گذشته تردد زائران از مرز خسروی بیش از 400 درصد افزایش یافت که زائران را با مشکل مواجه کرد اما به یاری خداوند این مرز هم اکنون باز و در حال خدمت رسانی به زائران پیاده است. اربعین.

انتهای پیام/ح
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید