اختصاص 220 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های ناتمام کشاورزان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی جمشیدیان دوشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مقدمات سفر رئیس جمهور از دو ماه پیش به استان فراهم شد و گروه همراه رئیس جمهور به دنبال پروژه در استان ها و شهرستان های دارای توسعه فیزیکی هستند. ” آنها بیش از 50٪ برای تکمیل دارند.

220 میلیارد تومان به کشاورزان اختصاص یابد

او اضافه کرد: از این رو در خصوص پروژه های شهرستان جمع بندی شد و با پیگیری های نماینده مجلس، فرماندار و سایر مسئولین در نهایت مبلغ 220 میلیارد تومان برای کشاورزان این سفر تصویب شد.

فرماندار دهاقان گفت: بیشترین مصوبات جهاد کشاورزی در حوزه های مختلف از جمله تامین آب شرب، کمک به احیای کوهستان ها، ارتقاء و توانمندسازی سازمان ها، تکمیل انتقال آب از طریق خطوط لوله، حفاظت و رصد کوه ها و تکمیل است. سیستم های نوین آبیاری تکمیل کانال های آبیاری و تعمیر قنوات و سایر فعالیت های مرتبط در مجموع 80 میلیارد تومان هزینه دارد.

و مدیریت بفا رتبه دوم جذب اعتبار را برشمرد و تصریح کرد: همچنین اداره آبفای شهرک رتبه دوم را دارد که بیشترین اعتبار را برای تکمیل پروژه های آبرسانی ناتمام اختصاص داده است.

جمشیدیان گفت: همچنین اداره کل فنی حرفه ای و اداره کار و رفاه اجتماعی اعتبارات خوبی محسوب می شوند که البته باید بتوانیم در جذب پیگیری های مستمر موفق باشیم.

وی گفت: بنیاد مسکن اعتبارات مناسبی را برای اجرای طرح هادی روستایی، صدا و سیما برای جایگزینی و ارتقای تجهیزات دیجیتال و کمیته امداد برای ساخت 10 واحد مسکونی برای مددجویان زن جذب کرده است.

فرماندار شهرستان دهاقان تصریح کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان نیز در راستای نیازهای مورد نظر خود اعتبار مورد نظر را تخصیص داده است که از جمله آن می توان به تکمیل ساختمان پایگاه امداد و نجات، تکمیل پروژه های مخابرات دیجیتال بی سیم و خرید تجهیزات امداد و نجات آوار اشاره کرد. ، کوه ها و جاده ها. .

اعتبارات استانی هم باید جذب شود

وی در خصوص جذب اعتبارات استانی اذعان داشت: با توجه به گزارش مدیر آموزش و پرورش مبنی بر ساخت، تکمیل و بازسازی مدارس شهرستان، همچنان به جذب اعتبارات از محل اعتبارات استانی ادامه می دهیم و سایر اعتبارات ادامه خواهد داشت. در حوزه راه ها جذب شود.»

فرماندار دهاقان تسهیلات اشتغالزایی را بسیار موثر و مفید دانست و اذعان داشت: در تسهیلات اتفاقات خوبی رخ داده است که بر اساس آن کمیته امداد طبق تبصره 16 مجاز شد نسبت به سال گذشته تسهیلات اشتغال را چهار برابر در نظر بگیرد، بنابراین که مشتریان از یک وام کم بهره و قابل تنفس دارند.

وی گفت: خوشبختانه از هفته آینده عملیات مرمت سالن سینما دهاقان آغاز می شود و از ما خواسته اند که هزینه آن را برآورد کنیم و همچنین از هفته آینده اولین اتفاقات در حوزه راه نیز مشاهده خواهد شد.

جمشیدیان گفت: برای بهره وری و نظارت بر فعالیت ها کارشناس از سوی فرماندار برای ادامه جذب اعتبارات و بیشتر از سوی شهرستان برای جذب بودجه های شناور شهرستان تعیین می شود.