از حمله دزدان منافق به نمایشگاه بنیاد هابیلیان در مقابل دادگاه سوئد تا ضرب و شتم خبرنگار پرس تی وی + فیلم


مهدی صبوری نیک، شهرآرا نیوز| سید جواد هاشمی نژاد در گفت و گو با خبرنگار شهرآرا، درباره حمله ساعتی پیش منافقین کوردل به نمایشگاه بنیاد در مقابل دادگاه سوئد، گفت: ما یک دادگاه کامل سیاسی و یک دادگاه جزئی علیه آن ساختیم. دادگاه سوئد.” دادگاهی که فقط تروریست ها را دعوت به حضور می کند و فقط حرف هایشان شنیده می شود که البته ما هم برای نمایش جنایات منافقین و خیانت هایشان این کار را انجام می دهیم.

خبرنگار + فیلم حمله اراذل و اوباش منافق به نمایشگاه بنیاد هابیلیان مقابل دادگاه سوئد

وی افزود: وقتی بیش از 90 جلسه دادگاه در سوئد برگزار می شود و پلیس امنیت آنها را تامین می کند تا بتوانند تمام وقت در دادگاه حضور یابند و خارج از دادگاه را اشغال کنند و اینجا شعارهای یک جانبه بدهند. علیه ملت ایران و ملت ایران.

هاشمی نژاد ادامه داد: از سوی دیگر با همه ادعاها و رجزخوانی هایی که در بحث آزادی، آزادی بیان و دموکراسی وجود دارد، اجازه نمی دهند این جزر و مد یک طرفه دو روز حرف بزند، آن هم فقط در شکل. در نمایشگاه هم طبیعی است زیرا این خانه عنکبوت که در سایه حمایت کشورهای غربی بافته اند در باد فرو می ریزد و این پوسته ظاهری فرو می ریزد و آنها عصبانی می شوند و برخی دزدان با چاقوها و بی رحمی در دهه 60 کشور ما را به نمایش گذاشتند، “آثار” نمایشگاه را به نمایش گذاشتند و پاره کردند و حتی به روزنامه نگاری که برای فیلمبرداری به آنجا آمده بود حمله کردند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان می گوید: همانطور که می بینید و می دانید که در اوج ناآرامی ها و درگیری ها در برخی کشورها، روزنامه نگاران در انجام کار آزادند، اما اینجا در سوئد، مشخص است که گزارشگر مورد حمله و ضرب و شتم قرار می گیرند. آنها می گویند اگر صدایی از این طرف بلند شود، تار و پود این نقشه ها که با حمایت صهیونیست ها و لابی ها این دادگاه را ایجاد کرده است، به طور کامل افشا می شود.

هاشمی نژاد گفت: به هر حال چون خداوند متعال دشمنان را از احمق آفرید، عمل آنها کاملاً شکسته می شود و فطرت ظالمانه آنها را نشان می دهد که چیست و جلوه ای در این راستا و جلوی چشم مردم در اروپاست. “

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مجوزی که در مقابل دولت سوئد برای برگزاری این نمایشگاه آماده کرده ایم و دولت سوئد از برگزاری نمایشگاه و مجوز ما به مدت دو روز پنج شنبه و جمعه کاملا مطلع است.

دبیرکل بنیاد هابیلیان یادآور شد: پلیس سوئد نیز حضور دارد، اما تقریباً هیچ اقدام خاصی برای تامین امنیت انجام نمی‌شود، اما پس از اجرای نقشه منافقین، بسیاری از سوری‌ها را در حالی که چاقو در دست داشتند، دستگیر کردند. به خبرنگار حمله کردند، اما اغلب در تاریخ این گونه اقدامات منافقین، پلیس کشورهای منافق، یک سوری را دستگیر و پس از چند ساعت بدون عواقب آزاد کرد.

هاشمی نژاد با بیان اینکه خبرنگار پرس تی وی برای تهیه گزارش از نمایشگاه بنیاد هابیلیان در آنجا حضور داشته است، گفت: خبرنگار فردی مشخص است که اگر بخواهد برود و گزارش تهیه کند، می تواند مجوزهای لازم را از کشور بگیرد.

وی افزود: از 30 تابلوی نقاشی که توسط منافقین برای این نمایشگاه آماده شده بود 2 تابلو از بین رفته است اما با توجه به اجازه ای که داریم انشاالله بتوانیم تا روزهای باقی مانده نمایشگاه را ادامه دهیم اما این امکان را می دهیم که دولت سوئد این نمایشگاه را برگزار خواهد کرد. دادگاهی که نمایش را برگزار کرد واقعاً نمی خواست برعکس این اتفاق بیفتد.

وی گفت: بر اساس سوابق فعلی و تمام اسناد رسمی موجود در اروپا و آمریکا، این سازمان منافقین تروریستی است و اقدامات آنها چه در اروپا، چه در ایران، چه در عراق و بسیاری از کشورهای دیگر هیچ موردی ندارد. ” آنها نه تنها سفیدپوست و سیاهپوست بودند، بلکه هرگز اقدامی علیه آنها نکردند و بیشتر از همه، بیش از بیست سال پیش، همزمان به 11 سفارت ایران در یازده کشور اروپا و استرالیا حمله کردند و عواقبی برای آنها نداشت. او این کار را نکرد و این کار منافقین که این همه مردمی که در زیر سایه آنها زندگی می کردند، خیالشان راحت بود که اعمال ظالمانه آنها عواقب دارد و بنابراین با خیال راحت این کار را انجام دادند.