استاندار خراسان رضوی: باند دوم جاده کاشمر – شادمهر شهریور ماه سال آینده تکمیل می شود – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین یعقوبعلی نظری صبح امروز در ادامه سفرهای خود به شهرستان در اولین برنامه سفر خود به کاشمر از جاده کاشمر در چهارراه شادمهر بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت و مشکلات این پروژه در حین اجرا قرار گرفت.

استاندار خراسان رضوی با انتقاد از روند توسعه کالبدی در این محور گفت: اگرچه در حال حاضر روند توسعه فیزیکی قابل قبول نیست، اما در تلاش هستیم با تمرکز منابع و زمان بندی قطعه دوم جاده کاشمر به سه راهی شادمهر با به طول 2 کیلومتر تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

وی بر لزوم پیگیری استاندار و نماینده مردم کاشمر و همچنین اداره کل راه و شهرسازی در تخصیص اعتبار و رفع مشکلات احتمالی در مسیر پروژه تاکید کرد و افزود: تکمیل شادمهر به انابد توسط پایان سال 140

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مطابق با هدف قبلی، با پیش بینی منابعی که با سفر رئیس جمهور خراسان رضوی اجرای این پروژه تسریع می یابد، گفت: قطعه دوم در پایان مرداد و 5 کیلومتر دوم در پایان آبان امسال و 5 کیلومتر بعد در خرداد و شهریور سال آینده اعمال می شود.

عباس یوسف زاده اذعان داشت: مناقصه قطعه سوم این جاده 2 کیلومتر به سمت چهارراه شادمهر انجام شد و به زودی با عزم پیمانکار شاهد آغاز عملیات اجرایی این قسمت از جاده خواهیم بود.

وی تاکید کرد: بر اساس برنامه زمان بندی در صورت جذب به موقع منابع و اعتبارات، قطعه سوم جاده کاشمر در سه راهی شادمهر حداکثر در مدت 2 ماه احداث می شود.

من باید بگویم؛ استاندار خراسان رضوی در ادامه حضور خود در کاشمر با حضور بر مزار بزرگمرد عرصه دین و سیاست آیت الله سید حسن مدرس، با نثار گل از مقام شامخ این شهید و شهدای مدفون در آن تجلیل کرد. شاخه ها و فاتحه خواندن.

دیدار با فعالان اقتصادی، دیدار با فعالان فرهنگی، دیدار با خانواده شهید، حضور در نماز جمعه کاشمر، میز خدمت، بازدید از بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) و نهضت ملی مسکن از دیگر برنامه های استاندار خراسان رضوی در دومین سفر زیارتی است. شهر خراسان رضوی

منبع: فارس