اعدام جبهه روم در بوشهر ممنوع بود


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، وحید نیک روش رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر عصر امروز در نشست کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با مسئولان بسیج مهندسین استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای شهر بوشهر توجه ایرانیان اسلامی که معماری، در تعرفه درآمدی امسال، جرایم برای اجرای نمای رومی دیده می شود که بازدارنده خوبی خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه تعامل بین شورا و شهرداری با بسیج مهندسین حوزه معماری و شهرسازی بیشتر می شود، تصریح کرد:

وی با اشاره به اعتبارات خوبی که از سوی شهرداری، میراث فرهنگی، راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان برای بافت فرهنگی بوشهر در نظر گرفته شده است، افزود: امیدواریم با حضور فعال مهندسین بسیج، تجربه و ظرفیت آنها برای احیای مجدد در نظر گرفته شود. و بهره مندی از توسعه بافت تاریخی.

نیک روش درباره سیما و منظر شهری گفت: پیشنهاد شورا توجه ویژه به معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی و حذف نماهای رومی است، بنابراین کمیسیون سیما و منظر نمای شهری توسط شهرداری و در مقابل ساختمان ساخته می شود. ساختمان های بالا 16 متر باید در این کمیسیون گنجانده شود که شامل اخذ تاییدیه از اساتید دانشگاه، مشاوران، نمایندگان راه و شهرسازی و سایر نهادهای حاکمیتی می باشد.

وی به طرح تفصیلی شهر بوشهر اشاره کرد و افزود: این طرح به طور کامل اجرا نشده و درخواست ما اجرای کامل آن است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از آمادگی شورا، شهرداری و شهروندان برای اجرای کامل طرح تفصیلی در تمامی مناطق بوشهر خبر داد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید