اعلام جدول زمانبندی هشتمین جشنواره سراسری آیینه نمایشی رضوی در یاسوج


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از یاسوج، امین درخشان با هدف برگزاری هشتمین جشنواره ملی نمایش آیینی در فرهنگ رضوی به میزبانی یاسوج، اظهار کرد: این جشنواره به مدت سه روز در یاسوج پایتخت کهگیلویه و بویرا برگزار می شود. استان های احمد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به حضور تربت حیدریه خراسان رضوی، میناب بندرعباس، بوشهر و استان کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره پرداخت و افزود: گروه هایی که در جشنواره شرکت کردند. از 16 تا 18 خرداد در سالن های روباز امام رضا (ع) و پارک ساحلی یاسوج اجرا می کنند.

وی در ادامه به برنامه برگزاری هشتمین جشنواره سراسری آیین های نمایشی رضوی پرداخت و ادامه داد: روز اول گروه نشان عاشقی از گناوه ساعت 20 امروز در پارک ساحلی و گروه زائر زارع از یاسوج ساعت 20 :00 در سالن باز امام رضا علیه السلام اجرا شد.

درخشان خاطرنشان کرد: گروه ناچ ناچک از یاسوج ساعت 21 در سالن روباز امام رضا(ع) و گروه برگی از خورشید میناب نیز همزمان در پارک ساحلی به اجرای برنامه پرداختند. در تالار امام رضا (ع) و با گروه ناچک یاسوج ساعت 22 روز اول در پارک ساحلی یاسوج روی صحنه می روند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه «نشان عاشقی» از گناوه ساعت 23 در تالار روبر امام رضا (ع) و گروه «چولی گزک» از تربت حیدریه به اجرای آیین می پردازند. مراسم خود را ساعت 23 در پارک ساحلی یاسوج انجام خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان برنامه های کاری اولین روز از جشنواره ملی آیین های نمایشی، گروه «برگی از خورشید» میناب نمایش خود را ساعت 24 در سالن روباز امام رضا (ع) اجرا می کند. ). ).

درخشان به اجراهای دومین روز (۱۸ خرداد) جشنواره سراسری نمایش آیینی رضوی اشاره کرد و افزود: گروه «چولی قزک» از تربت حیدریه ساعت ۱۹ در پارک ساحلی یاسوج روی صحنه می رود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای همزمان گروه «نشان عاشقی» گناوه در تالار روباز امام رضا (ع) و همزمان با گروه «برگ خورشید» میناب خبر داد. در پارک ساحلی اجرا می کنند.ادامه می دهند: گروه ناچ ناچک از یاسوج ساعت 21 در تالار باز امام رضا (ع) و گروه نشان عاشقی گناوه همزمان در ساحلی به اجرای برنامه می پردازند. پارک در یاسوج.

وی یادآور شد: گروه زائر حرم از یاسوج ساعت 22 در سالن روباز امام رضا(ع) و گروه نچ ناچک از یاسوج ساعت 22 در پارک ساحلی به روی صحنه می روند.

درخشان خاطرنشان می کند: گروه «چولی قزک» تربت حیدریه ساعت 23 در سالن روباز امام رضا (ع) و گروه «زیر زارع» یاسوج همزمان در پارک ساحلی به اجرای برنامه می پردازند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایان روز دوم با گروه “برگی از خورشید” در میناب که ساعت 24 بازی خود را در سالن روباز امام اجرا می کند. رضا(ع) به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی. .

وی به برنامه های سومین روز جشنواره در 18 خرداد پرداخت و ادامه داد: بازی چولی قزک از تربت حیدریه ساعت 19 در سالن روباز امام رضا (ع) و بازی زائر حرم از یاسوج. همزمان با اجرای پارک ساحلی یاسوج.

درخشان افزود: گروه «نشان عاشقی» گناوه ساعت 20 در سالن روباز امام رضا (ع) و گروه «برگی از خورشید» میناب ساعت 20 در پارک ساحلی میزبان دوستداران تئاتر خواهند بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه گروه «نچ ناچک» از یاسوج ساعت 21 در پارک ساحلی یاسوج روی صحنه می رود، گفت: اختتامیه هشتمین جشنواره سراسری نمایش آئین های فرهنگ رضوی برگزار می شود. با حضور مسئولان در همان شب برگزار می شود.

انتهای پیام/ 82024
برای صفحه اول پیشنهاد دهید