اعلام نتایج اعتراض به خرابی خانه در یکی دو هفته آینده – قدس آنلاین | ایستگاه خبریمعاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره زمان اعلام نتایج اعتراضات ساختارشکنی گفت: احتمالاً نتایج نهایی اعتراضات در پایان ماه اعلام می شود و یک هفته دیگر یا بیشتر. هر دو از طریق سیستم پشتیبانی.

به گزارش قدس آنلاین ، داریوش ابوحمزه با بیان اینکه هر تعداد اعتراض ثبت شده است، مبلغ یارانه در دو نوبت در اردیبهشت ماه به آنها پرداخت شد. وی در خصوص زمان اعلام نتایج اعتراضات در خصوص ویرانگری ها گفت: نتایج نهایی اعتراضات احتمالا در پایان ماه و یکی دو هفته دیگر از طریق سامانه پشتیبانی اعلام می شود. مردم می توانند نتایج نظرسنجی ها را ببینند.

وی ادامه می دهد: اگر خانواده خود را از طریق سازمان هدف جدا کردند، اطلاعات خانواده جدید را بررسی کنند و در صورت عدم جدایی و اعتراض به مواردی، همان موارد به طور مرتب با آخرین آخرین مورد بررسی می شود. اطلاعات.”

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: نتیجه همه اعتراضات در جایی و احتمالا تا پایان خردادماه اعلام می شود. اطلاعات در صورت نیاز به روز می شود.

ابوحمزه همچنین درباره ساعات کار امکان جدید ارسال پیامک به معترضان برای رویت شناسنامه اقتصادی آنها که وزیر رفاه اعلام کرد: این امکان هنوز ایجاد نشده، فعال و بررسی شده است. بنابراین می توان اطلاعات اقتصادی خانه را با دقت بیشتری مشاهده کرد. تلاش می کنیم در کوتاه مدت این امکان را فراهم کنیم تا در مواردی ثبت اعتراض آسان شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اطلاعات مربوط به “اموال” در شیوه های رفع طبقه بندی موجود نیست و آیا این اطلاعات وارد پایگاه بهزیستی ایران می شود؟ وی گفت: اطلاعات املاک ناقص است و می تواند باعث بی عدالتی شود، بنابراین ما ملک را به صورت کلی قرار نمی دهیم، بلکه از نهادهای ذیربط تبعیت می کنیم تا بتوانیم اطلاعات ملکی را اضافه کنیم و در صورت اضافه شدن، اطلاعات ملکی را اضافه کنیم. بر اساس طبقه بندی زدایی است. ما گذاشتیم. اما در حال حاضر اطلاعات ملک ناقص بوده و در دسترس نیست.

منبع: ایسنا