اغتشاشگران اعتراضات مردم را به حاشیه می برند – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین ، سردار حسن کرمی فرمانده یگان ویژه فراجا گفت: اولین نفری که به درگذشت خانم خانم واکنش نشان داد.

وی افزود: سردار اشتری بیش از نیم ساعت با خانواده این زن صحبت کرد و به آنها گفت که در صورت نیاز به کمک به پلیس اطلاع دهند تا در اختیار آنها قرار گیرد.

فرمانده یگان ویژه گفت: منطقی است منتظر اعلام تحقیقات قانونی باشیم. البته خانواده آن مرحوم نیز صبور بودن را اعلام کردند و گفتند افرادی که مرز می آفرینند از ما نیستند.

کرمی بیان کرد: زمانی که مردم معترض به صورت مسالمت آمیز به میدان می آیند، ماموران یگان ویژه امنیت آنها را برقرار و تامین می کنند، اما گاهی رفتارهای ضدانقلابی از سوی برخی افراد رخ می دهد که مجبور به مقابله با آنها می شوند.

وی گفت: این افراد دشمن مردم هستند و به مردم فرصت اعتراض نمی دهند. این افراد هر وقت می خواهند در صحنه اعتراضی داشته باشند به اماکن خصوصی و مردم عادی حمله می کنند و فضا را متشنج می کنند.

کرمی افزود: ما در کنار مردم هستیم و اگر فردی بخواهد از انقلاب سوء استفاده کند و فضا را به هم بزند، صحنه را به گونه ای مدیریت می کنیم که مردم عادی بیش از حد آسیب نبینند.

انتهای پیام/

منبع: مهر