افتتاح 1000 فروشگاه دیلی مارکت در 2 سال!


افتتاح 1000 فروشگاه دیلی مارکت در 2 سال!

گزارش کردن چی، به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای سرمین خرد (دیلی مارکت)، مراسم افتتاحیه هزارمین فروشگاه این شرکت ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 05/03/1301 به نشانی خیابان سرگرد محمدی برگزار می گردد. تهران، ری شهر. چهار راه آهن برگزار شد.

در این مراسم حاج ایوب زاگادی موسس گروه صنعتی میهن، مهندس ابوالفضل زاگادی رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی میهن، مهندس اباذر نیکخواه قائم مقام نماینده گروه صنعتی میهن، دکتر اسحاق قورچی بیگی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره به همراه جمعی از مدیران و همکاران این مجموعه حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم دکتر اسحاق قرچی بیگی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت ضمن تبریک دومین سالگرد افتتاح این فروشگاه و قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران در جهت پیشبرد اهداف شرکت، در گفتگویی کوتاه به روند فعالیت ها، دستاوردها پرداخت. و اهداف پیش رو این مجموعه توضیحاتی را ارائه می دهد:

مختصری در مورد فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای سرمهن کرد با برند دیلی مارکت که زیرمجموعه گروه صنعتی میهن می‌باشد، از اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و اولین فروشگاه خود را در ۱۳ تیرماه ۱۳۹۸ و پس از ۲ سال امروز در تهرانسر افتتاح کرد. بازار روز رکورددار افتتاح فروشگاه زنجیره ای در خاورمیانه است.

دیلی مارکت با افتتاح 1000 فروشگاه در مدت نزدیک به 2 سال موفق به ثبت این رکورد ملی شد و در حال حاضر با بیش از 1000 فروشگاه در 301 شهر و 29 استان در خدمت مشتریان گرامی خود است.

اهداف بازار روزانه برای آینده

ورود به سه شرکت برتر ایرانی در صنعت خرده فروشی که دور از دسترس نیست، چشم انداز 1401 دیلی مارکت است.

دلایل اصلی استقبال از فروشگاه ها بازار روز

عرضه محصولات باکیفیت، پر از تخفیف و همیشه در دسترس، شرایط مناسب فروشگاه، با رعایت اصل اساسی احترام به مصرف کننده و مشتری و ترویج و الزام ماموریت “هم کیفیت و هم تخفیف” که روش اصلی بازار دیلی است. با استقبال مردم و به تبع آن توسعه فروشگاه های زنجیره ای «دیلی مارکت» شتاب بیشتری گرفته است.

شعار “کیفیت و تخفیف”

دیلی مارکت ضمن بهره مندی از تنوع شگفت انگیز محصولات با بیش از 1800 قلم کالا، همیشه محصولات خود را با “هم کیفیت و هم با تخفیف” عرضه می کند.

وی افزود: فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت بر اساس نیاز و انتظارات مردم عزیز کشورمان ایجاد و راه اندازی شد تا بتوانیم با ارائه محصولات و اقلام با کیفیت با قیمت مناسب و تخفیف های جذاب خواسته های مشتریان عزیز را برآورده کنیم.

بزرگداشت

با توجه به ارزش های برند دیلی مارکت و همچنین تاکید آقای. مهندس ابوالفضل المقادی در خصوص موضوع احترام سعی می کنیم شاهد ایجاد فضای احترام متقابل بین تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و مصرف کنندگان دوره باشیم. در فعالیت های فروشگاه های دیلی مارکت. پایبندی به اصل اساسی احترام به مصرف کنندگان و مشتریان یک ارزش متمایز است که ما همیشه سعی می کنیم در تمام سطوح فرآیندهایمان به ذینفعان ارائه دهیم.

امکان خرید روز بازار بصورت تلفنی و آنلاین

فروشگاه‌های دیلی مارکت در سال 1401 برنامه‌هایی با هدف تسهیل خرید و تشویق مشتریان به خرید آفلاین و الکترونیکی دارند. در آینده نزدیک با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و همکاری بیشتر با اپلیکیشن های مرتبط، امکان خرید آنلاین و تلفنی برای مشتریان در سراسر کشور و از طریق بیش از 1000 شعبه فروشگاه زنجیره ای دیلی مارکت بیش از پیش فراهم خواهد شد.

یک نماینده بازار روزانه دریافت کنید

به مناسبت گرامیداشت دومین سال خدمت رسانی فروشگاه های دیلی مارکت به هموطنان عزیز، امکان اخذ فرانشیز دیلی مارکت (به صورت محدود) فراهم شده است تا متقاضیان با اخذ نمایندگی، از امکانات خود استفاده کنند. مبلغ ده میلیارد ریال بدون سود با بازپرداخت پنج ساله برای راه اندازی. مزایای شعبه!

برای اطلاعات بیشتر در مورد استخدام نماینده دیلی مارکت اینجا را کلیک کنید.

آقای دکتر اسحاق قورچی بیگی مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای زارمه مدیران برتر را به این مجموعه اضافه کرد:

وی افزود: اکنون با افتتاح هزارمین فروشگاه ما به دلیل شرایط بسیار سخت اقتصادی، مردم کشور عزیزمان تا حد امکان از خدمات این مجموعه بهره مند خواهند شد و این فرصت را داریم تا خدمتگزار خوبی باشیم. مردم عزیز ما در کنار سایر شرکای این صنعت.”

وی در ادامه از تمامی مدیران و کارکنان این شرکت که طی دو سال گذشته با یکدیگر همکاری و هماهنگی داشته اند تا دیلی مارکت برای همدیگر رکورد بزند و همچنین از حمایت هایشان تشکر و قدردانی کرد. رئیس هیئت مدیره فروشگاه های زنجیره ای زارمین جناب آقای. مهندس او بسیار سپاسگزار بود.

ساعات کاری فروشگاه دیلی مارکت

ساعات کاری مغازه های دیلی مارکت هر روز هفته از ساعت 8 صبح تا 11 شب است. لازم به ذکر است در ایام خاص مانند نوروز که کل کشور تعطیل است مغازه های دیلی مارکت تا ساعت 23 به مشتریان خدمات رسانی می کنند.

آدرس مغازه ها در دیلی مارکت

برای یافتن آدرس و محل فروشگاه های دیلی مارکت به لینک زیر مراجعه کنید:

آدرس مغازه ها در دیلی مارکت