امضای تفاهم نامه پارک علم و فناوری لرستان و نیروی انتظامی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، فرهاد نامداری امروز در جمع خبرنگاران گفت: تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری لرستان با معاونت تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان در محل پارک علم و فناوری لرستان امضا شد.

وی، هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری است هر ما بین و استفاده از توان و ظرفیت بین ادارات و واحدها فناور پارک علم و فناوری لرستان با هدف ارتقای امنیت اجتماعی است.

ناظر پارک علم و فناوری لرستان که این همکاری را مثبت می داند، می گوید: ظرفیت های فعلی واحدها فناور مرتفع است و این پارک معرفی توانمندی واحدهاست فناور آماده هماهنگی با فرماندهی انتظامی استان لرستان می باشد.

نامداری ضمن تشریح نقش پلیس در تامین امنیت افزود: پیشگیری و برخورد با بسیاری از جرایم و نه امنیت لازم است استخدام جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها در نیروی انتظامی.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان با توجه به اهمیت پارک علم و فناوری لرستان در توسعه فناوری های نوین در نقش یگان ها فناور وی بر تامین نیازهای فناوری پلیس تاکید کرد.
سرهنگ محمد سفند با بیان برخی نیازها در حوزه پلیس اظهار امیدواری کرد که این تعاملات منجر به نتیجه مطلوب و خدمت رسانی به جامعه شود.

بر اساس این گزارش، مقرر شد دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان نیازهای فناورانه پارک علم و فناوری لرستان را اطلاع رسانی کند و پارک علم و فناوری نیز این نیازها را در واحدهایی به اشتراک بگذارد. فناور راه حل های داخلی پیشنهادی سلام درخواست خود را در قالب یک پیشنهاد علمی به نیروی انتظامی پیشنهاد دهید.