امنیت کامل در مرزهای کشور برقرار است – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین ، سردار احمد گدرزی در حاشیه بازدید از مرز باشماق مریوان از همکاری خوب مردم استان کردستان در پذیرایی از زائران اربعین قدردانی کرد و اظهار داشت: با تلاش نیروی انتظامی و مرزبانی امنیت کامل برقرار است. برای تردد زائران

وی افزود: از ابتدای صفر تاکنون بیش از سه میلیون زائر اباعبدالحسین از مرزهای کشورها خارج شده و در حال حاضر بیش از نیمی از آنها بازگشته اند.

فرمانده مرزبانی کشور با قدردانی از اقدامات مسئولان استان کردستان گفت: به خوبی شاهد اقدامات مسئولان استان در ارائه تسهیلات برای زائران بوده ایم که این نشانه همکاری و همکاری است. مشارکت با مسئولان استانی».

گدرزی با اشاره به اینکه در آینده شاهد توسعه این مرز خواهیم بود، تصریح کرد: در این مدت 53 جلسه با مرزبانان عراقی برای امنیت زائران برگزار شد که این همکاری و همکاری ادامه دارد.

فرمانده مرزبانی فراجا از آمادگی کامل پلیس و مرزبانی خبر داد و گفت: امنیت و آسایش روحی و روانی شهروندان اولویت پلیس است و به زائران توصیه می کنیم از عجله به عقب خودداری کنند تا شاهد حادثه نباشند. برای عزیزانشان

منبع: فارس