انتقاد بسیاری از نمایندگان از اجرای طرح تامین اجتماعی – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین، پس از اجرای طرح تامین اجتماعی و انتقاداتی پیرامون آن، بسیاری از نمایندگان در صفحه شخصی خود در توئیتر به این موضوع واکنش نشان دادند که در ادامه می خوانید:

زهرا شیخی نماینده اصفهان و نماینده زنان در مجلس:

وی تصریح کرد: موضوع حجاب یک سیاست حاکمیتی و مورد پسند مردم است، بنابراین باید از آن حمایت قانونی شود، اما تقلیل موضوع به فرجا به عنوان متولی رسیدگی به جرم و تخلف از قوانین رسمی خلاف عدالت و در نهایت تقویت خط دشمن است. برای تضعیف نهاد امنیت و ایجاد بی ثباتی اجتماعی».

شیخی در این توییت از هشتگ «ایران عفیف» استفاده کرده است.

سید احمد آوایی نماینده دزفول و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

«نصیحت» با «اجبار» قابل جمع نیست. نوعی خشونت در اجبار و شفقت در هدایت وجود دارد. جامعه ایران به محبت و شفقت نیاز دارد نه زور و خشونت. اگر تأکید بر حاکمیت قانون است، راه آن فرهنگ سازی است».

جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده تایباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

تجاوز به حقوق شهروندی و بی احترامی به مردم نه راه اسلام است و نه کار پسندیده، بلکه انکار بزرگ و ضربه هولناکی به وحدت و امنیت ملی است، مردم در زندگی خود رنج می برند. بزرگ‌ترین چیز معروف شدن، استفاده از تمام ظرفیت کشور برای کاهش رنج کشور ایران است، بیایید کشور را پیدا کنیم، ما بدون مردم نیستیم.»

روح الله حضرت پور، نماینده ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

هیچ جنبش، نهاد و سازمانی اجازه ندارد حقوق شهروندی مردم را زیر پا بگذارد و به آنها بی احترامی کند یا به نام امر به معروف و نهی از منکر به ریشه اسلام و اخلاق ضربه بزند. رفتار کنترل نشده در شریعت و دین نیکی جایی ندارد.»

انتهای پیام