اهدای ملیله مرمت شده با عکس شهدای قم به خانواده های معظم شهدا – خبرگزاری مهر ایران و جهانعالم علی اکبر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برخی از برنامه های کنگره ملی شهدای استان قم گفت: بر اساس کنگره ملی شهدای استان قم بیش از 60 فیلم مستند از زندگی ها ساخته شده است. شهدای استان قم ساخته شد.

مسئول ستاد کنگره ملی شهدای استان قم و همچنین ساخت سریال شهید زین الدین، فیلم نهرخین، تهیه و تدوین بیش از 200 جلد کتاب با موضوع شهدا در استان. قم، تولید سرودهای فراوان و برنامه های فرهنگی از جمله برنامه های ستاد کنگره ملی شهدا در استان قم به شمار می رود.

خوشگوتر افزود: بیش از 2 هزار جهیزیه برای نیازمندان تهیه شده که به بهانه برگزاری کنگره ملی شهدا در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

وی با بیان برنامه ریزی برای برگزاری 7 اجلاس پیش از برگزاری کنگره ملی شهدا در استان قم، گفت: در حال حاضر جلسات شهدای نهضت جهانی اسلام، بزرگداشت شهدای اصناف و 130 شهید در استان قم انجام شده است. . برگزار شد و جلسات دیگری نیز در مقابل کنگره برگزار شد شهید ملی در استان قم برگزار شد.

رئیس کنگره ملی شهدای استان قم گفت: کنگره ملی شهدای استان قم پنجشنبه پنجم آبان ماه سال جاری با حضور خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود. از مردم قم

وی با اشاره به دیدار با خانواده شهدای استان قم به بهانه برگزاری کنگره ملی شهدا در استان قم، گفت: در این راستا نهادها، نهادها و ادارات مختلف نظامی، فرهنگی، حوزوی و همچنین استانی و شخصیت ها و مسئولان کشوری پای کار آمدند و در این بازدیدها تصاویر بازسازی شده ای از شهدا در قالب فرش به خانواده شهدا تقدیم شد که برای آنها بسیار ارزشمند است.

خوش گفتار همچنین با اشاره به اجرای نمایش فصل شیدایی در استان قم خاطرنشان کرد: این اجرا به بهانه برگزاری کنگره ملی شهدا در استان با همکاری سپاه قم برگزار شد که با استقبال گسترده مردم مواجه شد. قم و به طور کلی بیش از 135 هزار نفر این اثر را تماشا کردند و در یک نمایش هنری فوق العاده نشستند که در آن رشادت های رزمندگان استان قم و شهادت شیدان زین الدین خلق و توصیف شد.