اولین پیروزی بزرگ گام دوم انقلاب، نابودی رژیم صهیونیستی بودبه گزارش قدس آنلاینسردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در رزمایش بزرگ جهادی فاطمیون با بیان اینکه به فرموده رهبر انقلاب کشور ایران در گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته است، گفت: برای تحقق مقام معظم رهبری. اهداف انقلاب اسلامی و اهداف راهبردی، ملت ایران و جوانان این دیار به عنوان پیشتازان و بنیانگذاران یک نهضت تمدنی در میانه این نقش آفرینی ها حضوری تحسین برانگیز دارند و رزمایش 2 گانه فاطمی عامل این امر است. .

وی افزود: همانگونه که ملت ایران بدون تردید و تردید و ترس از دشمنان گام اول انقلاب اسلامی را با قدرت و سرسختی برای تداوم نظام علوی و عاشورایی طی کرد و در گام دوم نیز توانست به دستاوردهای بزرگی دست یابد. ، در حال توسعه یک جنبش است. اتلایی برای تحقق دولت اسلامی و جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی تلاش و نقش آفرینی خواهد کرد.

سلیمانی با بیان اینکه حرکت های جهادی بسیج سرآغاز و تاج این حرکت مبارک است، تصریح کرد: این حرکت به دنبال اجرای الگوی جذاب جمهوری اسلامی است، روش جهاد امید آفرین است یعنی به خداوند اعتماد داریم. وعده می دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در آغاز گام دوم پیاده سازی نرم افزار مردم سالاری اسلامی و نظام علوی و عاشورایی جمهوری اسلامی در نظام امام و امت، محوریت توجه جوانان انقلابی قرار گرفت. ، بسیج و به ویژه گروه های جهادی، یادآور شد: جهاد امیدبخش است یعنی به وعده های الهی و الطاف الهی اطمینان داریم و در آستانه کسب پیروزی های بزرگ هستیم.

وی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) گفت: امسال اولین سال قرن پانزدهم و اولین سالی است که امام راحل از پیروزی های بزرگ این قرن صحبت کردند و در این راستا معتقدیم پیروزی های بزرگ خواهد بود. در سایه حرکت های جهادی و کشور ایران، مورد عنایت خداوند قرار خواهند گرفت.

سلیمانی با بیان اینکه یکی از پیروزی های بر اساس پیش بینی رهبر انقلاب سقوط رژیم صهیونیستی است که این کودک را به اشغال خود درآورده و به شهادت رسانده است و به زودی خواهیم شنید که عوامل امنیتی این رژیم برای کشتن کودک فرو ریختند. روشن شد. : یک حکومت دارای ویژگی های خاصی است و اولین ویژگی سرزمین این است که رژیم اشغالگر صهیونیستی در این مورد فاقد آن است، آن هم بخشی از کشور است و هیچ کشوری در این رژیم وجود ندارد، اما آن گروهی که از دیگر کشورها رانده شده اند. کشورها و فاقد هر گونه ویژگی فرهنگی مشترک است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اینکه به همت شهدای مقاومت و حاج قاسم سلیمانی عناصر امنیتی و نشانه های خلع ید از رژیم صهیونیستی فرو ریخت، خاطرنشان کرد: امروز ده ها هزار موشک در حال فروپاشی است. آماده. به سرزمین های اشغالی پرتاب می شود و عملیات های شهادت طلبانه نیروهای اشغالگر منجر به انهدام آنها شد، بدانید که کار رژیم صهیونیستی تمام شده است.

وی با تاکید بر اینکه نابودی رژیم غاصب صهیونیستی اولین پیروزی بزرگی است که در گام دوم انقلاب اسلامی در سایه روحیه جهادی، اندیشه و گفتمان و مقاومت به دست می آید، گفت: نظام سلطه، آمریکا فروریخت. و رژیم غاصب صهیونیستی به دنبال فتنه داخلی است. اغتشاشات.

سلیمانی ادامه داد: مسیر تحقق ایران قدرتمند و مستقل با سرعت در حال پیشرفت است و در 44 سال گذشته هیچ حرکتی از سوی نظام سلطه که جلوی این مسیر را گرفته باشد رخ نداده است و پیروزی این چالش ها متعلق به انقلاب اسلامی است. . و گفتمان او در جهان گسترش می یابد، اما نظام سلطه فاقد گفتمان است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه لیبرال دموکراسی آخرین پرده مفتضحانه ای است که غرب در مقابل مردم نشان داده است، اما اکنون خبری از دموکراسی در کشورهای غربی نیست و در انتخابات آمریکا شاهد آن بودیم، گفت: گفتمانی که مورد استقبال جهانیان قرار گرفته و اکنون منتشر می شود و آن گفتمان انقلاب اسلامی با پرچم ملت ایران است و دور این پرچم جوانان جهادی هستند که پس از دفاع مقدس این جریان را گسترش دادند. به جهان سطح و علت تشکیل جبهه مقاومت.

تاکید می‌شود ملت ایران در سال‌های اخیر مقاومت و مبارزه قابل تحسینی در برابر بدترین فشارها و جنگ وحشیانه مشترک نظام سلطه از خود نشان داده و پیروز شده است و این آخرین اقدام نظام سلطه است. آمریکا، سازمان سیا و موساد همزمان با آغاز سال تحصیلی و بهانه به دست آمده با در دست گرفتن امواج رسانه ای و نشر اکاذیب شگفت انگیز و هدف قرار دادن امنیت کشور این هرج و مرج را در کشور ایجاد کردند. ایران.

سلیمانی با بیان اینکه قاطعیت در برابر مردان مسلح قطعا نشان داده خواهد شد، گفت: هدف نظام مقابله با ایران قدرتمند و مستقل است که در سایه انقلاب اسلامی و رهبری رهبر انقلاب محقق شده است. و در این راستا ایران قدرتمند و مستقل خار چشم رژیم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه فروپاشی رژیم صهیونیستی مستقل از تشکیل مقاومت در مقابل ایران است، تصریح کرد: دشمن در جنگ رسانه ای و فضای رسانه ای شکست خواهد خورد زیرا نیروهای بسیج و جهادی دقت و تلاش خواهد کرد و حقایقی را که نیروهای جهادی بر خلاف طرف مقابل، بر اساس اخلاق و معنویت، آموزه های اندیشه های اسلامی منتشر می کنند.

وی در پایان گفت: تا زنده هستیم در خدمت مردم و مستمندان خواهیم بود و در این راستا شعار هفته بسیج «بسیج خدمتگزار مردم ایران» است.