بازدید سفرای خارجی 16 کشور از نمایشگاه دستاوردهای رفاهی – پایگاه خبری قدس آنلاینبه گزارش قدس آنلاین، از سوی سازمان بهزیستی کشور، سفرا و نمایندگان خارجی از کشورهای اندونزی، مالزی، کنیا، عمان، اتریش، برزیل، ساحل عاج، لبنان، بولیوی، نیکاراگوئه، نیجریه و نمایندگان یونیسف و صندوق جمعیت سازمان ملل متحد ایران حضور داشتند. آنها را در میان مهمانان قرار داد، آنها از نمایشگاه “بالاترین خدمات” بودند.

علی محمد قدری | معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور در این نشست گفت: هفته بهزیستی فرصت مناسبی برای گفت و گوی نزدیک با سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی در ایران است.

وی با خیرمقدم به سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی در ایران به ویژه خانواده های آنان، افزود: سازمان بهزیستی یک نهاد الهی برآمده از انقلاب اسلامی است و حدود 42 سال است که در عرصه های اجتماعی، حمایتی و امدادی فعالیت می کند.

به گفته وی، هفته بهزیستی گزیده ای از فعالیت ها و همچنین معرفی خدمات بهزیستی در حوزه توانبخشی، اجتماعی، خدمات پیشگیرانه و سایر خدمات در کشور است.

وی هدف از برگزاری این نشست را ایجاد همسویی و هم افزایی راهبردی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و کشورهای میزبان نمایشگاه عنوان کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ابراز امیدواری کرد که انتقال دانش و تجربه حاصل این جلسه باشد.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه دستاوردها و خدمات سازمان بهزیستی کشور با عنوان «عالی ترین خدمت» همزمان با آغاز هفته بهزیستی از چهارم تیرماه در چند بخش از جمله ارائه دستاوردها و توانمندی ها به جامعه هدف برگزار شد. 30 استان کشور در قالب 30 غرفه. خدمات ستاد منتخب شامل خدمات بینایی سنجی، شنوایی سنجی، مشاوره و توانبخشی در قالب 22 غرفه با ارائه برنامه های هنری در دو بخش توسط هنرمندان جامعه هدف و سایر هنرمندان و غرفه دوستدار کودک در باغ برگزار می شود. از موزه قصر