با تدوین استراتژی و اجرای درست آن می توانیم دو نماینده لاهیجان در تیم ملی شویم


در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه که هشتم شهریور ماه در دانشگاه آزاد لاهیجان برگزار شد، سیاوش خداپرست، رئیس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیئت کاراته لاهیجان، راهکارهای توسعه در این رشته ورزشی را مورد تاکید قرار داد. کاراته و افزود: هیئت کاراته از سال 2018 راهکارهای لازم را دارد. برای اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های خود و توسعه اهداف خود بر اساس سند چشم‌اندازی که تاکنون دنبال کرده است، موفق بوده و همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا پایان سال 1402 به امید خدا و همت مربیان پرتلاش، دو تیم ملی از لاهیجان داریم.

خداپرست گفت: تیم کاراته لاهیجان از پتانسیل بالایی برای برگزاری رویدادهای بزرگ کشوری برخوردار است که نشان از وجود تیمی منسجم و کاردان در این تیم دارد که از سرگروه گرفته تا نفرات اصلی همگی قدیمی و تحصیلکرده هستند. مردم شهر

وی افزود: نگاه ما نگاه ملی است و در فکر برگزاری هر چه بیشتر در استان هستیم تا انشالله با همکاری اعضای هیئت، اعضای هیات مدیره و خبرنگاران محترم می توانیم به اهداف پیش رو برسیم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که جلسات بیشتری برای اعزام دختر شایسته کاراته لاهیجان هانگمه به غم به مسابقات کاراته وان ترکیه برگزار شود و به امید خدا شرایط حضور وی فراهم شود تا شاهد درخشش این کاراته قهرمان میادین بین المللی

وی در پایان گفت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه محترم که در هر شرایطی ما را حمایت می کنند و اخبار فعالیت های هیئت را به نحو مقتضی گزارش می دهند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.