برخلاف تبلیغات منفی دشمنان، اکثر زنان در ایران حجاب دارند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان دوشنبه شب در مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) برگزار شد.آ) در حرم امام خمینی (ره)، حرم مطهر حضرت معصومه (س)س) بیان. دین از حامل مسائل دنیوی و اخروی و این تعبیر از دین که فقط به مسائل اخروی و معنوی می پردازد نادرست است.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه دینداری موجب زندگی سالم در جامعه می شود، اظهار داشت: زندگی سالم موجب سلامت عقل انسان می شود تا در این صورت انسان به حکمت زندگی و معاد هم به حکمت برسد. .

حجت الاسلام پناهیان می گوید: دین انسان را به امور دنیوی و اخروی تشویق می کند و سیره اهل بیت علیهم السلام نیز این گونه است و همین باعث دیندار شدن مردم می شود.

وی تاکید کرد: تبیین اینکه دین به مسائل دنیوی و آینده توجه دارد، مردم را به دینداری ترغیب می کند.

این کارشناس مذهبی با اشاره به تبلیغات منفی دشمنان در زمینه حجاب گفت: ببخش تمام تبلیغات و تبلیغات منفی دشمنان در مورد حجاب است اما بسیاری از زنان ایرانی با حجاب هستند.

حجت الاسلام پناهیان ادامه می دهد: دستورات اخلاقی که دین ترویج می کند در اوضاع تأثیر دارد و همه دستورات دینی مربوط به دنیای دنیوی و اخروی انسان است.

استاد حوزه علمیه گفت: ما روایاتی داریم که باید به پدر و مادر احترام گذاشت و بی احترامی به پدر و مادر موجب فقر انسان می شود.