برقراری ارتباط زنده رادیو اربعین درباره تحولات عراق – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین ، شبکه رادیویی اربعین حاوی اخبار، اطلاعات و رویدادهای روزانه مربوط به این ماه به ویژه پیاده روی اربعین است که از ابتدای ماه صفر تا پایان این ماه به صورت زنده پخش می شود.

جواد تشری مدیر شبکه رادیویی اربعین نیز ضمن اشاره به تحولات و رویدادهای جاری در عراق گفت: در شبکه رادیویی اربعین امسال نیز مانند سال گذشته در تلاش هستیم اخبار و اطلاعاتی از مراسم راهپیمایی اربعین و شور و اشتیاق مردم به نمایش بگذاریم. زائران حسینی بحث هوشمندی را مطرح کنند و شرح معارف حسینی و عاشورایی را با بحث اطلاعاتی دنبال می کنیم.

آخرین اخبار و تحولات عراق در رادیو اربعین

وی ادامه داد: با توجه به تحولات و تنش های سیاسی این روزهای عراق، سعی داریم با هماهنگی ستاد اربعین، آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به پیاده روی اربعین را به مخاطبان اطلاع دهیم. بر اساس ارتباط سفارت ایران در عراق با ستاد اربعین، از شب گذشته اولین منبعی که از بسته شدن مرزهای کشور خبر داد، رادیو اربعین بود.

تشری افزود: ما در تلاش هستیم تا ارتباطات خود را گسترش دهیم تا اطلاعات سریع و به موقع درباره تحولات عراق ارائه کنیم. در حال حاضر ارتباط ما با استانداران استان های غربی کشور مانند ایلام، خوزستان و آذربایجان غربی به صورت مستمر برقرار است.

مدیر شبکه رادیویی اربعین در پایان یادآور می شود: خبرنگار واحد مرکزی خبر در بغداد (جلال خالدی) نیز با گروه رادیویی اربعین در تماس کامل است و تلاش می کنیم در طول روز با وی ارتباط زنده برقرار کنیم. این اطلاعیه در خصوص پیاده روی اربعین و ایاب و ذهاب زائران به صورت مستمر در تمامی دستگاه های ذیربط حفظ خواهد شد.

گفتنی است، شبکه رادیویی اربعین از طریق طول موج 95.5 مگاهرتز ردیف اف ام، اپلیکیشن تلفن همراه رادیویی از سایت www.iranseda.ir و همچنین گیرنده های دیجیتال (رادیو نما) قابل دریافت است.

انتهای پیام/

منبع: فارس