برگزاری جلسه بر اساس طرح ملی توسعه مشاغل داخلی در فرمانداری آستانه اشرفیه


در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی برای کارفرمایان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی که توسط جهاد دانشگاهی استان گیلان اجرا شده است، صبح امروز نهم شهریور ماه 1401 تشکیل جلسه داد. برگزار شد. با حضور استاندار، معاون استاندار، روسای ادارات صومات، تعاون کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی آستانه اشرفیه و متقاضیان، مشاوران و کارشناسان طرح جهاد دانشگاهی گیلان و مروجین صنعت خیاطی و حصیربافی برگزار شد. در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان.

در این دیدار فرماندار محترم شهرستان آستانه اشرفیه طی گفتگو با تیم اجرایی طرح توسعه مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی گیلان در جریان مشکلات و مسائل پیش روی متقاضیان این طرح قرار گرفت و در این جلسه با توجه به این موضوع مقرر شد مدیران بخش های ذیربط موضوعات مرتبط با هنرمندان و متقاضیان پروژه را پیگیری کنند.

خانم زاد رفیعی مقدم، مشاور و کارشناس طرح توسعه کسب و کار معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی گیلان نیز در این جلسه توضیحاتی را در خصوص بازاریابی و ارتباط بازار متقاضیان طرح و همچنین ارتباط بین واحدهای ذیربط ارائه کرد. سازمان های.

همچنین فرماندار آستانه اشرفیه قول برگزاری نمایشگاه محصولات و محصولات طرح توسعه مشاغل خانگی را داد و تصمیم گرفت در اولین کارگروه بررسی اعطای وام، مدیران بانک های شهرستان را مورد بررسی قرار دهد. از متقاضیان

همچنین مقرر شد با فرمانداران آستانه اشرفیه و کیاشهر برای حمایت از مشاغل خانگی و ایجاد برنامه های آموزشی در روستاها و همچنین برپایی نمایشگاه ها و ایجاد اشتغال و اتصال متقاضیان به بازار با همکاری معاونت آموزش و پرورش گیلان گفتگو شود. سازمان جهاد دانشگاهی.