بعد از جراحی کاهش وزن چقدر می توانید انتظار کاهش وزن داشته باشید؟


داشتن انتظارات واقع بینانه قبل از شروع به جراحی کاهش وزن مفید است. یکی از رایج ترین س questionsالاتی که ما می شنویم این است که با دنبال کردن روش وی می توان انتظار کاهش وزن داشت. کاهش وزن بسیار مهم است ، اما سایر نتایج جراحی کاهش وزن نیز اهمیت دارد.

خبر خوب این است که همه سیستم های اصلی سالهاست که وجود دارند. محققان این جراحی ها را در پایگاه داده های بزرگ در بسیاری از کشورها به طور گسترده در میان سالمندان مطالعه کرده و نتایج را در میلیون ها نفر ارزیابی کرده اند.

یکی از اولین نکاتی که قبل از رسیدن به پوند مورد نیاز است ، این است که مطالعات به صراحت نشان می دهد که افراد بالای 60 سال عمر طولانی تر و سالم تری برای کاهش وزن دارند ، یا همانطور که ما آن را جراحی متابولیک می نامیم.

این روش خطر ابتلا به بیماری پزشکی ناشی از چاقی را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، چاقی سوئدی در تحقیقات طولانی مدت گزارش شده است مجله پزشکی نیوانگلند سال گذشته مشخص شد که پس از 25 سال داده ، آنها می توانند به طور قطعی نشان دهند که بهبود بقا و سلامتی از طریق جراحی کاهش وزن در مقایسه با افراد دارای اضافه وزن مشابه که در سیستم بهداشت ملی درمان مدیریت وزن دریافت می کنند ، به میزان قابل توجهی بهبود یافته است.

سایر مطالعات بزرگ ، از جمله برخی در ایالات متحده ، کاهش چشمگیر در افراد مسن را نشان می دهد ، از جمله حملات قلبی ، سکته مغزی ، بیماری کلیوی ، نابینایی ، جدایی و به ویژه دیابت نوع 2. بنابراین ، صرف نظر از میزان خاصی از پوندهایی که می توانیم از دست بدهیم ، به یقین می دانیم که سلامتی بهبود یافته و خطر با این روش ایمن 45 دقیقه ای کاهش یافته است.

تعداد دقیق پوندهای از دست رفته از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است و بین روش های مختلف تفاوت هایی وجود دارد. گاسترکتومی آستین لاپاراسکوپی در ایالات متحده ، اکثر مطالعات نشان داده اند که میزان کاهش وزن حدود 65 یا 70 درصد وزن اضافی بدن (EBW) است.

برخی از مطالعات نشان می دهد که وزن کمی کمتر و برخی دیگر کمتر است ، اما یک توپخانه خوب است. برای اطلاع از وزن اضافی بدن خود ، به نمودار وزن ایده آل بدن در قد خود نگاه کنید و آن را از وزن فعلی خود کم کنید. اینها پوند اضافی هستند و بعد از عمل می توانید حدود دو سوم آنها را از دست بدهید.

این می تواند تا حدودی گیج کننده باشد زیرا گاهی اوقات مطالعات کاهش وزن کل بدن (TBW) را گزارش می دهند و این معمولاً بعد از عمل حدود 25 درصد است. در مقایسه ، بهترین مطالعات با داروهای جدید تأیید شده توسط FDA نشان می دهد که کاهش کل وزن بدن 7 درصد یا بیشتر پس از بدنسازی است.

مطالعات مربوط به کاهش وزن بدون جراحی نشان می دهد که موفقیت واقعی بیش از دو سال وجود ندارد. تحقیقات جراحی 25 سال و بیشتر موفقیت طولانی مدت را به دلیل تغییرات دائمی در هورمون های بدن ناشی از جراحی مشاهده کرده است.

بیایید از فردی با وزن 280 پوند مثال بزنیم. پس از جراحی ، این فرد 25 درصد یا حدود 70 پوند از وزن کل بدن خود را از دست می دهد. همان شخص قبل از عمل حدود 100 پوند اضافه وزن داشت و 70 درصد یا 70 پوند وزن اضافی بدن خود را از دست داد.

در حالی که این فوق العاده است و منجر به پیشرفت های فوق العاده ای در سلامتی و کیفیت زندگی می شود ، اما همچنان می تواند برای فردی که امیدوار است 95 درصد از وزن اضافی او را از دست بدهد ، ناامید کننده باشد. آیا این بدان معناست که شما نمی توانید فقط پوند بیشتری از دست بدهید؟ خیر ، افراد می توانند عملکردی بهتر از حد متوسط ​​داشته باشند ، اما تلاش بیشتری می طلبد.

اختصاص دادن به عادت ورزش هفت روز در هفته به شما در کاهش وزن کمک می کند و پایبندی به رژیم غذایی طولانی مدت سالم که بر سبزیجات و پروتئین بر کربوهیدرات ها تأکید دارد نیز به این تلاش کمک می کند.

آیا دلایلی برای میانگین مردم وجود دارد؟ بله ، مطالعات نشان می دهد که سن بالا و ناتوانی ، کاهش وزن خفیف را پیش بینی می کند ، و برخی شرایط سلامتی ، مانند دیابت نوع 2 و سندرم تخمدان پلی کیستیک ، برخی از باد هورمونی را ایجاد می کند که می تواند منجر به کاهش خفیف وزن شود. جراحی هنوز هم بهترین گزینه برای این افراد مسن است ، اما کاهش وزن می تواند کمی کمتر از حد متوسط ​​باشد.

و بسیاری از نتایج حاصل از ژنتیک و بیوشیمی است که اساساً از دست ما خارج است. به ویژه در مورد روش آستین ، هنگامی که میزان کاهش وزن کافی نیست ، گزینه های تجدید نظر عالی دیگری وجود دارد که می تواند منجر به کاهش موفقیت آمیز وزن از طریق روش دوم شود.

در بسیاری از مطالعات میزان کاهش وزن پس از جراحی بای پس معده چند درصد بیشتر از دست است ، به ویژه هنگامی که نتایج 10 ساله دراز مدت مشاهده می شود.

روش حداکثر کاهش وزن ، روش سوئیچ اثنی عشر است. در بسیاری از مطالعات ، درصد طولانی مدت کاهش وزن اضافی بیش از 80 است اما عوارض جانبی بیشتری دارد.

در نهایت ، جراحی متابولیک کامل نیست ، اما یک درمان بسیار اثبات شده ، ایمن و م thatثر است که یکی از بدترین مشکلات سلامتی است که امروزه بطور کلی افراد با آن روبرو هستند.

آیا اضافه وزن مشکلی است که با آن دست و پنجه نرم می کنید؟ برای کنترل وزن خود چه می کنید؟ آیا گزینه های درمانی جراحی برای کاهش وزن را بررسی کرده اید؟ از چه چیزی اطلاع دارید؟ اگر می دانستید که می توانید نیمی از اضافه وزن خود را از دست بدهید ، جراحی را در نظر می گیرید؟ لطفا نظرات خود را با جامعه به اشتراک بگذارید.