بند اپل واچ پرفروش ترین محصول شرکت اپل


C:\Users\iman imani nia\Desktop\12101-5700-Screenshot-2015-03-11-015949-xl.jpg

شرکت اپل همیشه به فکر استراتژی های مختلفی برای کسب درآمد بیشتر است. به عنوان مثال، این ممکن است به حذف شارژر تلفن همراه اشاره داشته باشد. شرکت اپل نیز در رابطه با ساعت های هوشمند دست به ابتکار جالبی زد و با عرضه بند اپل واچ منبع درآمد جدیدی برای خود ایجاد کرد.

پس از تصمیم گیری در مورد اندازه و جنس بدنه، انتخاب بند مهم ترین قسمت خرید اپل واچ جدید است. اپل از ترکیب قاب و بند برای دسته بندی قیمت پوشیدنی ها استفاده می کند، بنابراین در این مقاله به نقل از وب سایت کاور گاردین، گزینه های موجود را بررسی می کنیم.

هر بند اپل واچ متناسب با هر اندازه قاب اپل واچ است، اما همه باندها به صورت جداگانه در دسترس نیستند و برخی فقط در یک اندازه فروخته می شوند.

  • نوارهای اسپرت با سخت افزار طلایی فقط در مدل های Edition موجود است و نمی توان آنها را جداگانه خریداری کرد.
  • همین امر در مورد سگک کلاسیک با سخت افزار طلایی نیز صدق می کند. دستبند لینک اسپیس مشکی به صورت جداگانه فروخته نمی شود و فقط با ساعت استیل مشکی اسپیس قابل استفاده است.
  • بند چرمی فقط با فریم های 42 میلی متری سازگار است.
  • سگک مدرن فقط با قاب های 38 میلی متری سازگار است.
  • سگک های رز خاکستری مدرن و قرمز روشن با سخت افزار طلایی فقط موجود است.
  • اگر یک ساعت تیره می خواهید، باید یک ساعت اسپرت خاکستری فضایی یا یک ساعت استیل ضد زنگ مشکی فضایی بخرید.

برای اندازه گیری بند، اپل یک راهنمای مفید ارائه می دهد.

C:\Users\iman imani nia\Desktop\12101-5699-Screenshot-2015-03-11-014428-xl.jpg

اپل شش نوع بند برای ساعت ارائه می دهد: بند ورزشی، حلقه چرمی، سگک کلاسیک، حلقه میلانی، سگک مدرن و دستبند پیوندی.

برای خرید بند اپل واچ در طرح ها و رنگ های متنوع می توانید به فروشگاه اینترنتی کاور گاردین مراجعه کنید.

C:\Users\iman imani nia\Downloads\5883E2A9-DED6-4C02-9847-920CE06F8F26.jpeg

نوار ورزشی از الاستومر گلدار (لاستیک) ساخته شده است و می تواند سیاه، سفید، صورتی، آبی یا سبز باشد. یک گیره فلزی کوچک از سوراخ عبور می کند تا به عنوان یک گیره عمل کند – برای اکثر نوارها، گیره نقره ای است، اما نوار مشکی را می توان با گیره نقره ای یا خاکستری فضایی استفاده کرد.

تمامی باندهای ورزشی در دو نسخه 38 میلی متری و 42 میلی متری موجود هستند و می توان آنها را به صورت جداگانه خریداری کرد. به طور خاص، خرید یک باند ورزشی در واقع دارای دو باند است – یک باند متوسط ​​کوچک و یک باند متوسط ​​بزرگ که بسته به اندازه مورد، طول آنها متفاوت است.

یک استثنا در قاعده اسپورت باند وجود دارد: مدل‌های ادیشن می‌توانند دارای بندهای اسپرت مشکی یا سفید با سگک‌های طلایی مشابه باشند و این بند‌ها را نمی‌توان جداگانه خریداری کرد.

حلقه چرم از چرم ایتالیایی ساخته شده است و از یک سیستم گیره تاشو منحصر به فرد با آهنرباهای تعبیه شده در لینک ها استفاده می کند. کل بند – از جمله بندها – از چرم ساخته شده است، به جز یک حلقه فلزی در اطراف شکاف که در آن بند روی خود جمع می شود.

می توان آن را در رنگ چرم سنگی، قهوه ای روشن، مشکی یا آبی روشن در هر دو نوع متوسط ​​(برای مچ هایی با اندازه 150-185 میلی متر) یا بزرگ (برای مچ هایی با اندازه 180-210 میلی متر) خریداری کرد.

متاسفانه برای فریم های 38 میلی متری بند چرمی وجود ندارد. خریدارانی که امیدوارند ساعت های ورزشی سطح پایه را با بند چرمی بپوشند، باید به سراغ قاب 42 میلی متری بروند.

سگک کلاسیک در چرم مشکی با سخت افزار فولاد ضد زنگ برای هر دو قاب 38 میلی متری و 42 میلی متری موجود است. مدل 38 میلی متری برای مچ های بین 125 تا 200 میلی متر و مدل 42 میلی متری برای مچ های بین 145 تا 215 میلی متر مناسب است.

مانند Sport Band، ساعت‌های Edition دارای سگک‌های تونال کلاسیک هستند که نمی‌توان آنها را جداگانه خریداری کرد. این نسخه همچنین دارای سگک منحصر به فرد کلاسیک آبی نیمه شب با سخت افزار طلایی است.

حلقه میلانی کاملاً از توری بافته شده از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است و دارای بسته شدن تاشو مغناطیسی است که شبیه یک حلقه چرمی است. این مدل برای فریم‌های 38 میلی‌متری و 42 میلی‌متری، با مچ‌های مناسب مدل 38 میلی‌متری بین 130 تا 180 میلی‌متر و مچ‌های مناسب مدل 42 میلی‌متری بین 150 تا 200 میلی‌متر موجود است.

سگک مدرن از یک گیره مغناطیسی فولادی ضد زنگ استفاده می کند و در رنگ های صورتی ملایم، قهوه ای، مشکی یا آبی نیمه شب چرم در اندازه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ موجود است. مچ‌های کوچک مناسب بین 135 تا 150 میلی‌متر، 145 تا 165 میلی‌متر برای بند متوسط ​​و 160 تا 180 میلی‌متر برای بند بزرگ مشخص شده‌اند.

باز هم نسخه با سگک مدرن با رفتار ویژه ای روبرو می شود. نسخه انحصاری گزینه‌های رنگی رز خاکستری و قرمز روشن است که هر کدام دارای سخت‌افزار طلایی رنگ هستند – اینها در واقع گران‌ترین مدل‌های مجموعه Apple Watch Edition هستند.

در نهایت دستبند پیوندی تماما از فولاد ضد زنگ ساخته شده و دارای یک بند و دو دکمه می باشد. این مدل در دو اندازه موجود است، با نسخه کوچکتر 38 میلی‌متری مچ دستی بین 135 تا 195 میلی‌متر، در مقایسه با محدوده 140 تا 205 میلی‌متری برای برادر بزرگ‌ترش.

در مورد دستبند پیوندی، ساعت استیل ضد زنگ خیره کننده یک راه اندازی ویژه است. یک دستبند فضای سیاه فضایی با الماس با ساعت استیل مشکی فضایی جفت می شود و نمی توان آن را جداگانه خریداری کرد.

منبع: فروشگاه کاورگاردین (مرجع خرید باندهای ساعت اپل اورجینال)