به روز رسانی بزرگ سامسونگ برای گوشی های گلکسی S22 عملکرد دوربین را بهبود می بخشد


آپدیت جدید گوشی های گلکسی اس 22 سامسونگ ویژگی های بهبود یافته و جدیدی را برای این گوشی ها ارائه خواهد کرد. در حال حاضر فقط کاربران کره ای و آلمانی به این نسخه دسترسی دارند. اما احتمالاً سایر کاربران به زودی آن را خواهند داشت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، آخرین آپدیت منتشر شده با فریمور S90xBXXU2AVH9 دومین آپدیت سامسونگ در ماه جاری برای گوشی های پرچمدار است. در این آپدیت قابلیت Hyperlapse به دوربین تله فوتو 3x اضافه شده است. قبلا فقط دوربین های اصلی و فوق عریض به آن دسترسی داشتند. همچنین سامسونگ قصد دارد در آینده قابلیت Astro Hyperlapse را به سری گوشی های گلکسی خود اضافه کند. به کمک این قابلیت کاربران می توانند عکس های هنری مختلفی از آسمان شب بسازند.

در این آپدیت ناحیه تشخیص کد QR افزایش یافته و به گفته سامسونگ سرعت آن نیز بهبود چشمگیری داشته است. در حال حاضر امکان تشخیص کدهای QR روی اسناد نیز وجود دارد. سامسونگ همچنین عملکرد HDR را بهبود بخشیده است. بنابراین اکنون بازتولید رنگ و تثبیت تصویر در این سری از گوشی ها بسیار پیشرفت کرده است. علاوه بر این، وضوح و کنتراست طبیعی با دوربین های تله فوتو و فوق عریض نیز می تواند بهتر باشد. به گفته سامسونگ، حافظه برنامه و عملکرد هوش مصنوعی نیز در این نسخه بهینه شده است.