تجزیه و تحلیل مشکلات برنج ها در بخش مرکزی شهر دانا


به گزارش خبرگزاری فارس از سیشرد، جلسه مشورتی استاندار مرکزی دنا با همه دهیاران شهرستان دنا برگزار شد.

جلسه مشاوره با دهیاران مرکز و بخشداری پاتاوه با حضور شعبانی فرماندار مرکزی شهرستان دانا، جهانبان مدیرعامل بنیاد مسکن، دهیاران شهرستان دانا و جمعی از اعضای شوراهای اسلامی شهر دانا برگزار شد. فرماندار دانا

در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه های مختلف عمرانی و سایر بخش های مرتبط با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در داخل روستاهای مرکز و بخش پاتاوه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شعبانی به پیگیری و جلسات مشورتی با مسئولان استانی و شهرستانی، اهمیت رایزنی و بررسی دقیق مسائل و مشکلات حوزه های مختلف عمرانی اشاره کرد و این اقدام را یکی از خواسته های مردم برای رفع مشکل دانست. مشکلات و کمبودهای موجود گفت: مدیران امور عمرانی در روستاها وجود دارند و باید تعامل و هماهنگی بیشتری بین نهادهای مسئول در زمینه های مختلف ساخت و ساز روستایی وجود داشته باشد.

شعبانی بیان کرد: مردم به عنوان مخاطبین اصلی امور عمرانی باید به گونه ای از خدمات بهره مند شوند که ادعای منحصر به فردی نداشته باشند و این منوط به تجمیع آن امکانات و خدمات ارائه شده توسط تمامی دستگاه های ذیربط در حوزه عمران روستایی است. . .

در ادامه جلسه در جهانبان، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دانا با اشاره به خسارات وارده بر اثر سیل در مرداد 1401 و همکاری دولت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، از آمادگی برای پرداخت هزینه ها خبر داد. امکانات. برای خسارات وارده به عزیزان در آینده و درخواست تکمیل هرچه سریعتر پرونده حادثه دیدگان این امر در سیل اخیر روستاییان این شهرستان مشاهده شد.

جهانبین در ادامه به سایر موضوعات مرتبط با مطالبات مردمی در حوزه های مختلف بنیاد مسکن و خدمات ارائه شده توسط این نهاد انقلابی پرداخت.

در پایان این نشست، نمایندگان دهیاران مرکز و بخشداری پاتاوه و نمایندگان شوراها در خصوص لزوم تغییر نقشه هادی روستایی، مشکلات صدور پروانه ها و اسناد مالکیت روستایی، زیرساخت ها و آسفالت ریزی روستاها مطرح کردند. و سایر موضوعات مرتبط در بحث ساخت و ساز روستایی، نظرات خود را ارائه و مشکلات خود را پرداخت کردند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید