تجلیل از بانوان ایثارگر شاهرود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، ابوطالب جلالی بعدازظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دفاع مقدس شهرستان شاهرود که به ریاست فرماندار ویژه این شهرستان برگزار شد، از برگزاری مراسم تجلیل از مقام معظم رهبری خبر داد. زنان ایثارگر شاهرود. و اعلام کرد: در این مراسم از همسران شهدای دفاع مقدس و همچنین دفاع از حرم به همراه همسران آزادگان و جانبازان تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه تقدیر ویژه از پنج بانوی جانباز شاهرودی از بخش های این مراسم است، افزود: از پنج بانوی جانباز و یک همسر شهید مدافع سلامت به همراه همسران بیش از 70 درصد شهدا تجلیل می شود. جانبازان شهرستان

توسعه فضایی شهری

فرماندار شاهرود با بیان اینکه توسعه فضای شهری با کمک دهیاری ها و دهیاری های شهرستان از جمله اقداماتی است که در هفته دفاع مقدس انجام می شود، تاکید کرد: رژه ماشینی و پیاده روی نیروهای مسلح. سی و یکم شاهرود مهمترین رویداد این هفته شهرستان شاهرود است.

جلالی با بیان اینکه این مراسم ساعت 9 صبح همزمان با سراسر ایران اسلامی در میدان ولایت برگزار می شود، گفت: یگان های انتظامی و نظامی، ارتش و سپاه بهترین تجهیزات و آمادگی خود را نشان خواهند داد.

وی با بیان اینکه غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا پنجشنبه شب سی و یکم شهریور ماه به صورت همزمان در شهرستان شاهرود برگزار می شود، گفت: روایتگری دفاع مقدس و یادواره شهدا از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان شاهرود خواهد بود. .