تزریق ژل و پرکننده برای از بین بردن چین و چروک صورت و زیر چشم و برجسته شدن گونه ها و لب ها


پوست قدیمی صورت چیزی است که همه می خواهند از آن اجتناب کنند. روند پیری پوست صورت در واقع از 20 سالگی شروع می شود و تا پایان عمر ادامه می یابد. بافت پوست صورت بتدریج دچار تغییرات فیزیولوژیکی می شود و ظاهر آن تغییر می کند. با افزایش سن پوست صورت و گردن ، چین و چروک هایی روی آن ایجاد می شود. امروزه روشهای ابتکاری برای جلوگیری از پیری پوست ، مانند تزریق ژل ، رو به افزایش است. با کمک روش تزریق ژل می توان جوانی پوست را احیا کرد و زیبایی و طراوت آن را بازیابی کرد.

اگر به دنبال روش های زیبایی برای جوانسازی پوست خود هستید ، بهتر است به تزریق ژل فکر کنید. در مورد پرکننده پوست یا تزریق ژل ، مواد خاصی به زیر پوست تزریق می شود که باعث افزایش حجم پوست شده و در نتیجه افتادگی و چین و چروک را از بین می برد. تزریق ژل همچنین برای بزرگ شدن لب ها و گونه ها و افزایش کامل ظاهر لب ها و گونه ها استفاده می شود. پرکننده ها و ژلها دارای اثرات مثبت و طولانی مدت هستند و در عوض هیچگونه درد و ناراحتی ایجاد نمی کنند. در صورت تمایل به تزریق ژل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید کلینیک تناسب اندام مورد توافق با Fitness مشورت کنید تا بدانید کدام نوع پرکننده برای شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع و مزایای تزریق ژل یا رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید 02188025350 لطفا تماس بگیر.

بهترین نوع تزریق ژل خوراکی


انواع مختلفی از ژل های تزریقی وجود دارد. موارد زیر بیشترین استفاده را دارند:

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک باعث صاف شدن و افزایش حجم پوست می شود. نقش مهمی در بهبود فوری زخم ها و سایر زخم های پوست دارد. اسید هیالورونیک نوعی پرکننده پوست است. برای این تزریق ، قبلاً بی حسی موضعی (به شکل کرم یا ژل) روی پوست اعمال شده است. این ماده از طریق یک فرایند بیومکانیکی به دست می آید و بنابراین استفاده از آن بسیار ایمن است.

الاستین

الاستین پروتئینی است که به طور طبیعی در بافت ها و پوست بدن وجود دارد. این ماده پوست را کشسان و فشرده می کند (شل و افتاده نیست). با استفاده از الاستین ، افتادگی پوست از بین می رود و پوست به حالت قبلی باز می گردد. الاستین همچنین به صاف شدن پوست و از بین بردن چین و چروک کمک می کند.

کلاژن

کلاژن ماده ای است که در لایه زیرین پوست تولید می شود. این ماده باعث تقویت و تقویت بافت های پوست می شود. سلولهایی به نام فیبروبلاست مسئول ساخت کلاژن هستند. برای حفظ کلاژن در پوست ، باید مقدار زیادی ویتامین C بخورید. در پرکننده ها ، کلسیم هیدروکسی پلات برای تولید کلاژن استفاده می شود. البته ، ژل های کلاژن دیگر از منبع حیوانی گرفته شده اند ، بنابراین توصیه نمی شود.

تزریق فیلر چه مزایایی دارد؟


برخی از مزایا و کاربردهای پرکننده ها به شرح زیر است:

جوانسازی و افزایش حجم و طراوت پوست

با افزایش سن ، چربی زیر پوست به طور طبیعی تجزیه می شود و کمتر می شود. چربی زیر پوست باعث قرمز شدن و صاف شدن پوست می شود. با کاهش چربی ، حجم پوست کاهش می یابد و چین و چروک روی پوست ظاهر می شود. پرکننده ها این فرآیند را مهار کرده و حجم از دست رفته را بازیابی می کنند.

ایده آل برای لب ها

می تواند به عنوان یک پرکننده برای برجسته سازی و حجم دهی به لب ها با تزریق ژل مورد استفاده ، می توانید لبهای کوچکتر و باریک را بزرگتر و بزرگتر نشان دهید. تزریق ژل همچنین چین و چروک های دور لب را از بین می برد و در نتیجه لب ها شکل زیباتر پیدا می کنند.

گونه ها را برجسته کنید

مزیت دیگر تزریق ژل گسترش گونه ها است. از طریق تزریق ژل بر روی گونه ها ، شکل گونه ها بهبود یافته و جوانی و شادابی گونه ها بازگردانده می شود. همچنین در برخی افراد ، ناحیه زیر گونه (لب) به دلیل از دست دادن لایه چربی توخالی شده است که با تزریق ژل برطرف می شود.

درمان های جایگزین با بوتاکس

ژلها می توانند فعالیت ماهیچه های صورت که باعث ایجاد چین و چروک می شوند را به طور موقت محدود کنند. همچنین از ایجاد خطوط عمیق روی صورت جلوگیری می کند ، بنابراین با این روش می تواند پوست صورت را جوان کند. نتیجه تزریق ژل علت جراحی است صورت را بلند کنید تا حد امکان معلق شده است. این روش بسیار ساده تر و هزینه کمتری نسبت به جراحی دهان دارد.

لکه ها را پاک کنید

پرکننده را می توان به مناطقی از پوست تزریق کرد که لکه ها کمتر در آنها دیده می شود. گودی نیز می تواند مانند برخی از آکنه ها یک بیماری پوستی باشد. با تزریق ژل و پر کردن این تورفتگی ، پوست بسیار صاف تر به نظر می رسد. بنابراین تزریق ژل انتخاب خوبی برای از بین بردن لکه ها و لکه ها است.

کلاژن پوست را بهبود می بخشد

با افزایش سن ، تولید کلاژن در پوست به تدریج کاهش می یابد. کلاژن یکی از اجزای اصلی بافت پوست است. بنابراین ، با تولید کلاژن ، ظاهراً بافت پوست سن و چین و چروک ایجاد می کند و ساختار پوست ناهموار می شود. ژل تزریقی نه تنها حاوی کلاژن است ، بلکه پوست را تحریک می کند تا کلاژن طبیعی تری تولید کند ، بنابراین پوست شما به طور طبیعی جوان می شود.

علائم اولیه پیری پوست را کاهش دهید

با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی پوست شما کاهش می یابد ، بنابراین پوست شما آسیب دیده و شل می شود و حجم و طراوت پوست شما از بین می رود. همچنین باعث فرورفتگی و غرق شدن پوست می شود. با تزریق ژل می توان حجم از دست رفته پوست را بازیابی کرد و از افتادگی پوست جلوگیری کرد. تزریق ژل چین و چروک های پیشانی ، وسط ابرو (خط ابرو) ، دور چشم ، اطراف لب و کنار بینی (خط خنده) را از بین می برد.
سایر مزایای پرکننده های پوست عبارتند از:

  • این روش غیرجراحی است و نیازی به دوره نقاهت ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید تزریق ژل به زیر پوست است که باعث شادابی و درخشندگی و استحکام پوست می شود.
  • تزریق های متعدد در طول درمان به پوست شما اجازه می دهد به طور طبیعی کلاژن بیشتری تولید کند ، ظاهر پوست را بهبود بخشد و چین و چروک ها را از بین ببرد.
  • اثرات تزریق ژل از 9 ماه تا یک سال باقی می ماند.
  • تزریق ژل می تواند نتایج بسیار طبیعی داشته باشد که بر حرکات صورت تأثیر نمی گذارد.

تزریق ژل چطور؟


ژل تزریقی برای زنان و مردان استفاده می شود. البته قسمت هایی از پوست مردان که بیشتر تحت درمان قرار می گیرند کمی متفاوت است. تزریق ژل معمولاً 30 دقیقه پس از بی حسی موضعی یا استفاده از ژل بی حسی انجام می شود. در برخی موارد ، بلاک عصبی تزریق می شود ، درست مانند بیهوشی دندان ، و سپس فیلر زیر پوست تزریق می شود. حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. مدت زمان دقیق جلسه درمان بستگی به بیهوشی ، تکنیک تزریق و زمینه درمان دارد.

مراقبت بعد از تزریق ژل


مانند هر عمل زیبایی ، پوست بعد از تزریق ژل نیاز به مراقبت خوب دارد. شما باید از ضد آفتاب با کیفیت خوب استفاده کنید. این بخش مهمی از برنامه سلامت و جوانی پوست شما است که پیری پوست را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد.

عمر مفید زندان


بسته به نوع تزریق ژل ، نتایج تزریق از 6 ماه تا دو سال باقی می ماند. در مورد پرکننده های نیمه دائمی و دائمی ، نتایج تزریق تا 5 سال دوام دارد و در برخی موارد گزارش هایی از اثرات طولانی مدت ژل وجود دارد.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی


مواد تزریقی وارد جریان خون نمی شوند و بنابراین در دوران شیردهی و بارداری خطرناک نیستند. هر دو ژل تزریقی و محصولات ضد چروک پوست مانند بوتاکس و دیسپورت جذب متابولیسم بدن می شوند و بنابراین خطری برای مادران ندارند.

عوارض جانبی تزریق ژل


روش تزریق ژل شامل تزریق مایع زیر پوست است. این باعث افزایش سریع حجم پوست می شود. این روش ممکن است عوارض جانبی احتمالی داشته باشد ، از جمله:

  • تورم موقت
  • رد مواد تزریقی توسط بافت بدن (واکنش مواد)
  • عفونت ناحیه مورد نظر
  • خارش ، حساسیت و قرمزی در صورت بروز واکنش آلرژیک ، توصیه می شود ژل را تزریق نکنید. در غیر این صورت ، با یک متخصص مشورت کنید.

    هزینه تزریق ژل


قیمت تزریق ژل بسیار متفاوت است و به عوامل زیادی بستگی دارد ، از جمله دستمزد پزشک ، نوع ژل استفاده شده و تعداد مناطقی که تزریق ژل مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید