تصاویری از نمونه اولیه گوشی جدید تاشو شیائومی فاش شد


تصاویری از نمونه اولیه گوشی تاشو شیائومی منتشر شده است که شباهت آن به میت ایکس هوآوی را نشان می دهد.این گوشی طراحی تاشو دارد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، تمامی گوشی هایی که تاکنون به عنوان گوشی تاشو عرضه شده اند، به جز گوشی های هواوی میت ایکس و رویول فلکس پی، داخل آن تا شده اند. اما نمونه اولیه گوشی تاشو شیائومی شبیه آنها نیست و جذاب و منحصر به فرد است.

بر اساس گزارشی از Android Authority، یک افشاگر توییتر به نام Wojciechowski تصاویری از نمونه اولیه گوشی تاشو شیائومی را منتشر کرده است. در این تصاویر مشخص است که طراحی این گوشی دارای یک تاشو به سمت بیرون است. بنابراین گوشی جدید این شرکت با Mi Mix Fold و Mix Fold 2 متفاوت است همچنین این تصاویر شباهت زیادی را با Mate X هواوی نشان می دهد زیرا در هر دو گوشی نوار دوربین در پنل پشتی دیده می شود. چهار دوربین در این نوار وجود دارد. در این نمونه باتری ها و مدارها نیز قابل مشاهده است.

این افشاگر جزئیات دیگری از این گوشی را نیز منتشر کرد. این گوشی به تراشه اسنپدراگون 855 مدل 2019 و مودم X50 5G مجهز شده است. این شخص اعتراف می کند که مقدار واحدهای در معرض نور کم است و دلیل آن این است که این دستگاه یک نمونه اولیه است.

دلیل نرسیدن این طرح به مرحله تولید تجاری مشخص نشده است. اما دوام گوشی می تواند یکی از عوامل اصلی باشد. البته گوشی های تاشو به داخل طرفداران بیشتری دارند. زیرا صفحه نمایش آنها در برابر ضربه و آسیب محافظت می شود.