تفاوت خرید فالوورهای تقلبی و فالوورهای ارزان قیمت


صفحات تجاری زیادی در اینستاگرام وجود دارند که محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند. اول اینکه این صفحات برای پیشرفت باید فالوورهای زیادی داشته باشند. یکی از راه های موثر برای افزایش فالوور، خرید انواع فالوور است. خرید فالوور ارزان و تقلبی یکی از روش های موثر در این مسیر است که این روزها مورد استقبال بسیاری از پیج ها قرار گرفته است. در این مقاله به بررسی این فالوورها می پردازیم تا تفاوت هر کدام را بدانید. با ما بمان.

فالوور جعلی چیست؟

فالوور جعلی نوعی از فالوور است که توسط کسی مدیریت نمی شود. این صفحات توسط افراد عادی ایجاد نمی شوند و تصویر پروفایل یا شناسه واضحی ندارند. این فالوورها تعداد فالوورهای صفحه شما را افزایش داده و آن را بهینه می کنند. اکثر فالوورهای جعلی فالوورهای زیادی دارند و فالوور ندارند. اگر فالوورهای تقلبی زیادی دارید، به معنای تاثیر مستقیم بر افزایش لایک و کامنت پست ها نیست.

زیرا مدیریت این صفحات بر عهده هیچکس نیست و اضافه کردن لایک و کامنت به صورت غیر مستقیم و به دلیل مزایای خرید این نوع فالوور انجام می شود. فالوورهای جعلی با فالوورهای ارواح بسیار متفاوت هستند. فالوور جعلی پس از خرید هیچ گونه آسیب و آسیبی به پیج وارد نمی کند. فالوورهای Ghost قبلا توسط افراد عادی مدیریت می شدند و اکنون در صفحه شما ثابت و غیر فعال می مانند. پس فالورهای روح به صفحه آسیب رسانده اند و دلیلش هم همین است فالوورهای جعلی بخرید محبوب است.

سه دلیل مهم برای انتخاب فالوورهای جعلی

2بهینه سازی و رشد صفحه

خرید فالوورهای جعلی از سایت منجر به بهینه سازی و رشد صفحه می شود. این فالوورها فالوورها را چند برابر می کنند تا زمانی که فردی وارد صفحه می شود با آمار خوبی مواجه شود. به این ترتیب تعداد تعاملات در صفحه افزایش می یابد و میزان درگیری مخاطب در صفحه افزایش می یابد.

2اعتبار را به صفحه اضافه کنید

با توجه به تفاوت خرید فالوور تقلبی با فالوور ارزان، می توان گفت که فالوورهای تقلبی باعث افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام می شوند. کاربرانی که می خواهند به صورت آنلاین خرید کنند، صفحاتی را انتخاب می کنند که فالوورهای زیادی دارند. اعتبار این صفحات را نشان می دهد و با خرید فالوورهای جعلی، صفحه اعتبار مورد نیاز خود را به دست می آورد.

3فروش بالا

خرید فالوور تقلبی از سایت با افزایش اعتبار صفحه اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کرده است. به این ترتیب تعداد فروش افزایش می یابد و درآمد شما بیشتر می شود. هرچه فروش یک صفحه بیشتر باشد، به هدف اصلی خود نزدیکتر می شود.

فالوور ارزان قیمت چیست؟

بسیاری از افراد با خرید فالوور ارزان اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را با هزینه کمی افزایش می دهند. این فالوورها در سریع ترین زمان به صفحه اضافه می شوند و تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهند. داشتن فالوورهای بیشتر از نظر آماری به نفع صفحه است.

با تو فالوور ارزان بخرید می توانید در اینستاگرام پیشرفت زیادی داشته باشید. مشتریان شما با دیدن تعداد فالوور بالا به راحتی خرید می کنند و به همین دلیل خرید فالوور ارزان بهترین گزینه است. با پرداخت هزینه محدود می توانید هزاران فالوور ارزان داشته باشید و نتایج عالی بگیرید.

سه دلیل مهم برای خرید فالوور ارزان

2کم هزینه

خرید فالوور ارزان اینستاگرام هزینه کمتری دارد و هزینه کمتری برای شما دارد. علاوه بر این هزینه کمتر، می توانید سرمایه بیشتری ذخیره کنید و کار خود را بهبود بخشید.

2تعداد فالوورها را افزایش دهید

خرید فالوور ارزان دلخواه باعث افزایش تعداد فالوورها و بهینه سازی صفحه می شود. با افزایش فالوورها، اعتبار آن افزایش می یابد و مشتریان بیشتری را جذب می کند. افزایش مشتریان در نهایت منجر به فروش بیشتر می شود.

3محدودیت ها را کاهش دهید

اینستاگرام به صفحاتی که فالوورهای کمی دارند بسیار حساس است. این صفحات محدودتر هستند و آنطور که می خواهید پیشرفت نمی کنند. خرید فالوور ارزان می تواند این محدودیت ها را کاهش دهد و منجر به رشد و ارتقاء صفحه شود.

تفاوت خرید فالوور تقلبی و خرید فالوور ارزان چیست؟

تفاوت خرید فالوور تقلبی و فالوور ارزان را متوجه شدید اما امروز در این قسمت به بررسی این موضوع می پردازیم. فالوور جعلی شناسه خاصی ندارد و پست نمی گذارد. صفحه این فالوورها از نظر ظاهری کاملا منحصر به فرد است و هویت آن معلوم و ناشناخته است. خرید فالوور جعلی از سایت به معنای بی کیفیت بودن فالوور نیست، زیرا هر ارائه دهنده سطح خاصی از کیفیت را برای فالوورهای خود دارد.

فالوورهای ارزان قیمت می توانند هر نوع فالوور باشند. این فالوورها می توانند ایرانی، خارجی، فیک یا واقعی باشند و ارزان بودن فالوورها به این معنی نیست که این فالوورها ارزشش را ندارند. خرید فالوور ارزان اینستاگرام منجر به رشد کسب و کار می شود. افرادی که یک صفحه جدید دارند و هنوز پول زیادی به دست نیاورده اند می توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی فالوورهای زیادی به دست آورند.

چرا خرید فالوور مهم است؟

خرید فالوور ارزان قیمت و فالوور جعلی برای رشد صفحه بسیار مهم است. هرچه بیشتر در این بخش از اینستاگرام سرمایه گذاری کنید، سریعتر پیشرفت خواهید کرد و شاهد رشد صفحه خود خواهید بود. با خرید فالوورهای تقلبی از سایت از تعداد فالوورها راحت می شوید و انرژی خود را در زمینه های دیگر متمرکز می کنید.

به این ترتیب با ایجاد محتوای مستمر می توانید نظر فالوورها را به محصولات خود جلب کنید و تعداد لایک و کامنت مناسب را به دست آورید. تفاوت خرید فالوورهای تقلبی و فالوورهای ارزان، تاثیر آنها بر روی صفحه است. برای خرید فالوور باید از یک مرکز معتبر فالوور خریداری کنید تا به نتایج مورد انتظار برسید.