تلاش هنرمندان برای زنده کردن امید در دل شهر – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا زاکانی در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با بیان اینکه از برگزاری این جشنواره پس از دو سال بسیار خرسندیم، اظهار داشت: امیدواریم تداوم و اجرای آن مراحل منجر شود. تغییر تهران

شهردار تهران ادامه داد: از تهران میراثی گرفتیم با نقاط قوت و ضعف سخت افزاری و نرم افزاری.

وی تصریح کرد: ما به آنچه امروز وجود دارد راضی نیستیم و به ضرورت تغییر اعتقاد داریم و داشتن ذهنیت مترقی، عنصر انسانی شایسته، برنامه ریزی و عزم بالا با فعلی، تسهیلات یک ضرورت است.

شهردار تهران در خصوص بهسازی های مورد نیاز تهران گفت: این پیشرفت ها توسط نرم افزارهای شهر احساس می شود و بدن و محیط زندگی ما را نیز رصد می کند.

زاکانی با بیان اینکه صلح و آرامش در تهران با انگشت تدبی حاصل می شود، گفت: این گونه آرامش در تهران ایجاد می شود و البته باید توجه داشت که این آرامش جز در سایه تحقق می یابد. مشارکت همه .

شهردار تهران ادامه داد: الگویی که باید ساخته شود با شرایط فعلی فاصله دارد و تحقق این الگو مستلزم مشارکت همه ذینفعان است. خاص این نخبگان شهر هستند.

وی گفت: مشارکت باید همراه با فرهنگ سازی باشد و من خوشحالم که در این مراسم شرکت کردم و امیدوارم با هنر و رفاه هنرمندان بتوانیم نظام مشکلات شهرستان را شناسایی و زمینه مشارکت را فراهم کنیم. از مردم “

شهردار تهران در پایان گفت: هنرمندان باید تلاش کنند امید را در دل شهر زنده کنند و افقی را به تصویر بکشند که با کمک شهروندان و نخبگان بتواند بر مشکلات شهر فائق آید.