تولید بیش از 68 میلیون نوع دارو – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا عسکری مدیرعامل سازمان تامین پزشکی هلال احمر از افزایش فروش محصولات این شرکت دارویی خبر داد. sah وی نسبت به سال گذشته گفت: با وجود برخی مشکلات در زمینه نقدینگی، تامین و تامین مواد اولیه خطوط تولید هر دو سایت چهارباغ و شهید فقیهی، این مجموعه توانسته رشد 35 درصدی از نظر تحویل را در مقایسه با آن داشته باشد. تا مرداد سال گذشته و فروش.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی ماه گذشته درباره محصولات این شرکت گفت: در مردادماه امسال بیش از 68 میلیون نوع دارو توسط شرکت داروسازی به فروش رسید. sah برای رفع نیازهای پزشکی بخش بهداشت به بازار عرضه می شود. این محصولات شامل تقریبا 43 میلیون قرص، 23 میلیون و هشتصد هزار کپسول، سه میلیون و دویست هزار مایع شامل شربت و سوسپانسیون در دوزهای مختلف است.

این مسئول جمعیت هلال احمر می گوید: در حال حاضر شرکت داروسازی sah بیش از 117 پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو وجود دارد که به طور متوسط ​​60 نوع دارو شامل داروهای کلیوی، گوارشی، قلبی عروقی، هورمونی و ضد التهابی است. غیر استروئیدی، ضد بیوتیکضد دیابت، مسکن، ضد صرع، ضد قارچ، ضد تهوع، ضد مالاریا، کاهش دهنده کلسترول خون، مهارکننده آنزیم، شربت متادون، اعصاب و روان، ضد هیستامین و ضد نئوپلاستیک مطابق با آخرین استانداردهای سازمان بهداشت جهانی مواد لازم را تولید می کند.