تونیک – یک ترکیب جامع برای افزایش ایمنی


تونیک ایمنی بدن را افزایش می دهد

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ، ما باید روی ساختن سیستم دفاعی خود و حفظ خود خوب تمرکز کنیم. در زمان استرس شدید ، سیستم ایمنی بدن ما به طور قابل توجهی آسیب می بیند ، بنابراین در حال حاضر ارزش اولویت دادن به غذا را بر بسیاری از چیزهای دیگر دارد. این اغلب می تواند به این معنا باشد که رژیم غذایی “خوب” معمولاً نیاز به توجه بیشتری دارد.

این تقویت کننده ایمنی باعث افزایش ارزش غذایی شما می شود. چه احساس مریضی یا استرس داشته باشید ، یا حتی اگر به حمایت گوارشی یا یک آغوش ساده و داخلی نیاز دارید ، این یک داروی قوی برای تهیه است.

تا جایی که می توانید زنجبیل ، زردچوبه ، سرکه سیب و لیمو را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید. زنجبیل و زردچوبه ادویه های آسیاب شده ای هستند که به دلیل قدرت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی خود مشهور هستند. گفته می شود که زردچوبه احتمالاً یکی از م effectiveثرترین مکمل های موجود است.

این دستور غذا را دو برابر کنید و آن را در بخش هایی منجمد کنید. به هر حال ، آیا این روزها اکثر ما در مورد بهترین اجاق های دسته ای تخصص نداریم؟

نوع حرفه ای: برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی و سلامت مغز ، به قارچ شیر Manal Shadhi مراجعه کنید. می توانید یک قاشق چای خوری را در آب میوه یا تونیک روزانه خود هم بزنید. فقط از محصولات قارچ وارد شده از چین دوری کنید مگر اینکه کاملا مطمئن باشید که آنها بی خطر هستند – آنها می توانند حاوی سطوح خطرناک بالای سرب و سایر سموم باشند. از اینجا می توانید از طریق دره یارا ، جنگل های ویکتوریا سوپر فودز ، شیر شیر بخرید.

تونیک ایمنی بدن را افزایش می دهد

مواد لازم: 4 فنجان

احتیاط: تند است ، بنابراین اگر نمی توانید حرارت را تحمل کنید ، فلفل را نصف کرده یا بردارید.

1 سر سیر
2 عدد لیمو
فلفل دلمه ای (مخلوطی از قرمز و سبز – یا مانند بالا کاهش می یابد)
1 قاشق غذاخوری زنجبیل تازه ، سرخ شده
1 قاشق غذاخوری زردچوبه تازه ، رنده شده (یا 1/2 قاشق چایخوری خاک)
مقدار کمی فلفل سیاه است
2 قاشق غذاخوری عسل
2 قاشق غذاخوری سرکه سیب خام
1 لیتر آب

سیر ، فلفل و لیمو را به طور مساوی برش دهید (پوست سیر را بگذارید و لیمو را پوست بگیرید).

همه مواد را در یک قابلمه بزرگ قرار دهید ، در حین پرتاب لیمو ، آن را فشار دهید.

به آرامی با idaqana به مدت 20 دقیقه بپزید. مایع را اجرا کنید.

هر زمان که به وانت تند نیاز داشتید در فنجان های کوچک جرعه جرعه میل کنید. یا ، 2-3 روز در یخچال نگهداری کنید ، به آرامی در فر گرم کنید تا گرم شود. دوستدار فریزردیدگاهتان را بنویسید