حامی دولت و مدیران صادق هستیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانوی با تاکید بر اینکه نیاز به مدیریت صحیح دستگاه های اجرایی مختلف یک مدیریت موثر است، افزود: بر این اساس مدیریت باید به گونه ای باشد که زمانی که احساس تخلف و تخلف در بدن ایجاد شد، بلافاصله و به موقع وارد شود. و شیوه ای سازنده.»

وی گفت: البته هدف و قصد نظارت به هیچ وجه نیست گیر و علتی را که مدیران را از هرگونه اقدام جسورانه هشدار می دهد به دام نیندازید، بلکه هوشیاری باید پدرانه باشد و هشدارهای لازم و کافی برای جلوگیری از هر گونه آلودگی داده شود.

خدائیان ورود سازمان بازرسی پس از تخلفات و تاخیرهای چندین ساله را اشتباه خواند و رسیدگی به این گونه پرونده ها پس از سال ها را کم ثمر دانست. .

وی ادامه داد: در صورت عدم توجه دستگاه ها پس از تذکرات لازم و کافی، باید اقدامات قاطع و لازم انجام شود.

خدائیان به اصول 156 و 174 قانون اساسی اشاره کرد و افزود: با توجه به این اصول، نظارت بر حسن اجرای قانون و نظارت بر حسن انجام فعالیت‌ها یکی از مهم‌ترین و بسیار خطیرترین وظایف سازمان بازرسی است که نیازمند آن است. برای دستیابی به این دو هدف شبانه روزی انجام شود. رد.

وی تمرکز بر رصد گلوگاه های فساد را یکی از راهبردهای کلیدی سازمان بازرسی کل کشور دانست و افزود: در نتیجه نظارت هوشمند بسیار مورد نیاز است و در این راستا گام های اولیه این سازمان برای گذار از روش های سنتی به روش های جدید است. ” ما به نظارت ادامه خواهیم داد، زیرا معتقدیم اگر نظارت به وضوح سیستماتیک باشد، می توان هر جریانی را در اسرع وقت شناسایی و پیگیری کرد.

خدائیان از طراحی ساخت بانک اطلاعاتی مدیران سازمان بازرسی کل کشور خبر داد و گفت: مقدمات این سامانه هم اکنون فراهم شده و به زودی شاهد راه اندازی آن خواهیم بود که در آینده به عنوان مرجع پاسخگویی به سوالات مدیران مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ” زیرا منبع ارزشمندی برای تصمیم گیری است دیدم بودن.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با بیان اینکه دستگاه های نظارتی هیچ گاه مانعی بر سر راه فعالیت دستگاه های اجرایی نبودند، افزود: این گونه ادعاها بی اساس است زیرا تمام تلاش قوه قضائیه برای تامین رفاه مردم در سایه است. عفت مدیران عامل

موسی خلیل اللهی تصریح کرد: سازمان بازرسی کل کشور انعطاف زیادی در خدمت به مصالح عمومی در کشور از خود نشان داده و از مدیران اجرایی می خواهیم با قدرت به کار خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه کشور و آذربایجان شرقی در کنار دولت هستند، ادامه داد: بنابراین برای تحقق شعار سال و اهداف اقتصادی مقاومت، تمام تلاش خود را با اخلاص انجام خواهیم داد. سازمان بازرسی اقدامات خود را مبنا قرار خواهد داد.» پیشگیری از تخلف به خوبی ثابت شده است.

در این مراسم سعید قاسمی وند علی کرمی به عنوان مدیرکل جدید بازرسی 5 کشور و استان آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات 7 ساله وی در این سمت قدردانی می شود.

قاسمی وند که پیش وی به عنوان رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی انقلاب اسلامی شهرستان بناب، متولد 1353 و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با 20 سال سابقه فعالیت قضایی است.

بازرسی 5 کشور شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان می شود.