حمله قلعه نویی به دلیل غیبت/حرکت های متوالی بازیکنان مشکوک است!


شکست تیم فوتبال گل گهر مقابل استقلال با حرکت عجیب مهاجم سابق آبی ها شبهاتی را در بین اهالی فوتبال به وجود آورد که بر هجوم و انتقادات سرمربی سیرجانی افزود.

به گزارش ملیت به نقل از مهر، حرکت عجیب مهاجم تیم فوتبال گل گهر در محوطه جریمه خودی و درست در وقت اضافه که منجر به یک پنالتی سه امتیازی برای استقلال شد، تردیدهایی را در مورد عمدی بودن بازیکن سابق ایجاد کرد. حرکت بازیکن آبی پوشان.

امین قاسمی نژاد که مدتی پیش از شهر خودرو به استقلال پیوست تا در خط حمله این تیم موثر باشد، نه تنها برای آبی پوشان بی فایده بود، بلکه خیلی زود از این تیم جدا شد و برای بازی با تیم گل گهر شاگرد امیر قلعه نویی شد. .آهسته. تدریجی

این بازیکن اگرچه در تیم جدید نتوانست درخشش سابق خود را نشان دهد اما مورد اعتماد قلعه نویی قرار گرفت و در دیدار هفته هفتم مقابل استقلال برای تیم سیرجانی به میدان رفت. اما یک حرکت عجیب در وقت اضافه و داخل محوطه جریمه شک و تردیدهایی را در مورد عمدی یا طبیعی بودن این حرکت ایجاد کرد.

برخی از اهالی فوتبال حرکت قاسمی نژاد در داخل محوطه جریمه تیم میزبان در وقت اضافه را عمدی دانستند که چنین واکنشی غیرضروری بود. این اتهام به بازیکن گل گهر که یکی از آرام ترین و توقف ناپذیرترین فوتبالیست های سال های اخیر است زده شد اما هواداران پرشور تیم های مقابل مسائل دیگری را مطرح کردند.

در حالی که بحث جابجایی این بازیکن مورد بحث اهالی فوتبال است، برخی از هواداران پرسپولیس نسبت به باخت بعدی امیر قلعه نویی به استقلال تردیدهایی را مطرح کرده اند. قلعه نویی در شرایطی این بازی را به استقلال واگذار کرد که در تیم های تحت هدایت خود نتوانست تیم سابقش را شکست دهد.

تبدیل به ابزاری برای انتقاد از هواداران رقیب شده و می گویند اگر سرمربی پرسپولیس با تیم متوسط ​​به سرخپوشان ببازد متهم به نرمش با پرسپولیس می شود اما اگر سرمربی استقلالی به بازی های متوالی با او رضایت دهد. تیم سابق، هیچ اتفاقی نمی افتد!

قلعه نویی مقصر شکست های پیاپی مقابل استقلال بود، اما کسانی که فوتبال حرفه ای را دنبال می کنند می دانند که این نتایج در فوتبال عادی است و یک تیم شهرستانی ممکن است یکی از آن تیم ها را خیلی وقت ها شکست ندهد.

اما ابهام در این مورد زمانی بیشتر می شود که هواداران بدانند گل گهر در سال های اخیر میلیاردها دلار برای جذب بازیکن هزینه کرده و امیر قلعه نویی نتوانسته نتایج قابل قبول بهترین بازیکنان فوتبال ایران را به دست آورد. به همین دلیل چنین اتهاماتی را به او وارد کردند.