دادستان کل کشور با چند تن از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر مشهد مصاحبه می کند


دادستان کل کشور در بازدید از محل نگهداری عده ای از اغتشاشگران در مشهد گفت: دشمن با تمام قدرت وارد میدان شد اما ترفندهای آنها را می دانیم و از آن تهدیدها نمی ترسیم.

به گزارش ملیت به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین منتظری به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه با اشاره به تلاش مستمر دشمن برای نابودی ایران اسلامی، گفت: شاهد یک باگ -os nga- هستیم. جنگ مشترک را علیه ملت ایران گسترش داد، اما همواره از استقامت و ایستادگی آن استفاده کرده است.

منتظری با اشاره به روحیه جهادی مردم ایران افزود: صدام می خواست در یک هفته تهران را فتح کند اما 8 سال با ابرقدرت های دنیا روی زمین ماند.

دادستان کل کشور گفت: دشمن از دیرباز این آشوب ها را طراحی و تقسیم بندی کرده است، اما مردم فهیم و فهیم ایران راه خود را از آنها جدا کردند و این باعث درماندگی و عصبانیت دشمن شد.

منتظری ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دو تن از نیروهای امنیتی در مشهد گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اینگونه اقدامات ضدبشری قابل پاسخگویی نیست و دستگاه قضایی به وظیفه خود در قبال مجازات عاملان آن جنایات عمل خواهد کرد. اگر خدا اجازه دهد

بر اساس این گزارش، در این بازدید دادستان کل کشور به همراه محمدحسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و جمعی از مسئولان قضایی، انتظامی و امنیتی در بخش‌های مختلف این مرکز حضور یافتند. حوزه. محل نگهداری اغتشاشگران دستگیر شده به همراه چند تن از آنها از جمله افرادی که به تاسیسات مخابراتی آسیب رساندند یا فردی که در تجمعات با پوشیدن پوشش خانوادگی به شهروندان و عابران آسیب رسانده و به او وزن داده شد – اجرای دقیق قوانین، قوانین و مقررات ما .

بر این اساس محمدحسین درودی، دادستان عمومی و انقلاب مشهد، اقدامات انجام شده برای کار جهادی و تلاش مضاعف نیروی انتظامی، نیروهای اجرایی، نیروی انتظامی، بسیجیان دلاور و قضات در راه برقراری نظم را تشریح کرد. . و امنیت و گفت: رمز موفقیت ماست. حضور قدرتمند مردم در چشم انداز.