درگاه پرداخت کارمزد سایت و درگاه پرداخت شاپرک


دریافت درگاه پرداخت برای سایت یکی از مهم ترین بخش های هر کسب و کار آنلاین است زیرا زیرساخت پرداخت را فراهم می کند، بنابراین ابزار درگاه پرداخت شاپرک یکی از ملزومات سایت است. درگاه و پیشنهادات درگاه پرداخت از شرکت های پی اس پی و پی یار.

شرایط پذیرش درگاه پرداخت

برای پذیرش درگاه پرداخت هیچ شرایط خاصی وجود ندارد، اولین چیزی که نیاز است یک وب سایت برای دریافت درگاه پرداخت آن سایت است، سپس دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای سایت که باید از سایت enamad.ir تهیه کنید. شامل می شود. دو حالت inmad بدون ستاره. و تک ستاره است، تفاوت این است که این نوع غیر ستاره در نهایت می تواند ماهانه 50 میلیون تومان تراکنش داشته باشد، پس از آن می توانید در یکی از شرکت های پرداخت یار یا PSP درخواست ثبت کنید تا درگاه پرداخت ارائه شود. در اسرع وقت به شما نکته مهم در این فرآیند داشتن کد رهگیری مالیاتی است که خواندن محاسبه مالیات در درگاه پرداخت توصیه می شود.

اهمیت درگاه پرداخت و نکات تجاری

در دنیای امروزی که هر روز آنلاین می شویم، کسب و کارها نیز تمام تلاش خود را می کنند تا از این فرصت طلایی استفاده کنند، همه کسب و کارها برای آنلاین شدن به پلتفرم نیاز دارند، یکی از مهم ترین زیرساخت هایی که مورد نیاز است، درگاه پرداخت آنلاین است، بنابراین اگر شما اگر می خواهید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، باید به موارد مهمی مانند بازار و رقبا توجه کنید، مثلاً فرض کنید در حال ایجاد یک فروشگاه آنلاین هستید که همان دیجی کالا است. چیزی که در این بخش باید به آن فکر کنید این است که آیا توانایی رقابت با این فروشگاه غول پیکر در ایران را از نظر هزینه و تامین کالا دارید یا خیر، در صورت داشتن توانایی ساخت به بخش فنی می رسیم. زیرساخت مناسب برای ارائه خدمات و حرفه ای

پرداخت هزینه درگاه

در شرکت های psp هزینه زیادی از شما دریافت نمی شود اما خدمات موثری ارائه نمی شود و در اکثر موارد پشتیبانی ضعیفی دارند اما در شرکت های پرداخت یار چنین مشکلی وجود ندارد و با هزینه ای بسیار ناچیز خدماتی شامل پنل مانیتورینگ ارائه می شود. تراکنش ها، اتصال بانک های مختلف و پشتیبانی 24 ساعته شرکت های مطرح در این زمینه را می توان نقطه قوت بسیار مهمی برای کسب و کارها دانست.