در درگیری دو همسایه در کرج 5 نفر جان باختند


رئیس پلیس آگاهی استان البرز از افزایش قربانیان درگیری خونین دو همسایه فردیس کرج خبر داد و آخرین جزئیات را تشریح کرد.

سرهنگ محمد نادربیگی; رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: 30 مهر ماه جاری وقوع یک فقره تیراندازی در منزلی در یکی از خیابان های فردیس کرج توسط اهالی محل در پلیس آگاهی گزارش شد. اضطراری. مرکز 110.

وی افزود: با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره ویژه قتل پلیس آگاهی استان البرز به همراه بازپرس قتل به محل حادثه رفته و تحقیقات مقدماتی را آغاز کردند.

نادربیگی با بیان اینکه پس از وقوع جنایت در صحنه جنایت حضور داشت، اظهار داشت: گروه تبهکاران با رسیدن به محل جنایت با اجساد 6 مرد و زن جوان غرق در خون مواجه شدند. در اولین لحظات حادثه به دلیل تیراندازی مستقیم.

این افسر ارشد انتظامی با بیان اینکه نیروهای امدادی اورژانس 2 مصدوم این جنایت را به بیمارستان منتقل کردند، خاطرنشان کرد: با انتقال 4 قربانی به پزشکی قانونی، تحقیقات توسط کارآگاهان به صورت ویژه انجام می شود و مشخص شد قاتل قاتل بوده است. مردی 45 ساله به دلیل اختلافات قدیمی به خانه همسایه خود رفته و با کمربند دست به این جنایت زده است.

وی افزود: قاتل پیش از این با همسایه خود اختلاف داشت و اعتراف کرد که مادرش به دلیل این اختلاف با همسایه دچار سکته مغزی شده و جان خود را از دست داده است و روز حادثه دوباره به خاطر همین موضوع درگیری آغاز شد و این جنایت اتفاق افتاد. . .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: یکی از جانباختگان این حادثه که در صحنه قتل مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، شب گذشته به دلیل شدت جراحات وارده بر روی تخت بیمارستان فوت کرد و به این ترتیب قربانیان این حادثه به 5 نفر افزایش یافت. مردم.

نادربیگی با بیان اینکه قاتل با وانت خود اقدام به فروش میوه می کرد، خاطرنشان کرد: قاتل پس از ارتکاب جنایت با سلاح کشنده با وانت خود از صحنه جنایت متواری شد.