دستگاه اسکرابر را شناسایی و خریداری کنید


برای شستن کف از دستگاه اسکرابر استفاده کنید

آیا شما هم به دنبال یک شرکت پیشرو در زمینه خرید دستگاه اسکرابر هستید؟ آیا می دانید نظافت در صنایع مختلف چقدر اهمیت دارد؟ برای دریافت اطلاعات جامع و کامل در مورد محصولات نظافتی و نظافتی صنعتی با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که نظافت یکی از مهم ترین مسائل در بسیاری از صنایع است و هر مدیر یک سازمان یا شرکت به خوبی می داند که برای رسیدن به استانداردهای لازم باید به تمام اصول نظافت توجه داشته باشد. توجه داشته باشید که استفاده از ابزار و وسایل قدیمی و کوچک جوابگوی نظافت و بهداشت در سازمان ها یا کارخانجات بزرگ نخواهد بود به همین دلیل شرکت های زیادی در سراسر دنیا به دنبال طراحی و تولید انواع لوازم نظافت صنعتی هستند. برای ارائه بهترین پاسخ لازم است. همچنین می توانید برای نظافت سالن های کارگاه و شرکت خود به راحتی با یکی از شرکت های خدماتی در این زمینه تماس گرفته و از این خدمات بهره مند شوید. لازم به یادآوری است که خرید تجهیزات نظافتی صنعتی بدون شک هزینه های زیادی دارد و شرکت های معدودی از عهده این هزینه ها بر می آیند، بنابراین تمایل به همکاری با شرکت های خدماتی دارند.

انواع تجهیزات و ابزار نظافت صنعتی

به طور کلی اسکرابرها به دو دسته برقی و شارژی یا باتری دار تقسیم می شوند: در دسته برقی همانطور که از نام دستگاه پیداست، انرژی مورد نیاز دستگاه برای عملکرد آن با استفاده از برق شهری تامین می شود. دستگاه بدون محدودیت قابل استفاده است. از مزایای این مدل از دستگاه ها می توان به کارکرد مداوم آن اشاره کرد که شامل محدودیت های این زمینه که شامل زمان شارژ باتری ها و … می شود نمی باشد. او در مورد زمین و محدودیت هایی که دستگاه از نظر قدرت مانور ایجاد می کند صحبت کرد.

دسته دوم مدل های باتری دار هستند که انرژی مورد نیاز برای عملکرد و عملکرد دستگاه اسکرابر را با استفاده از جریان متناوب از باتری ها (DC) تامین می کنند. این گروه از اسکرابرها انرژی مورد نیاز دستگاه و به طور کلی موتورها را با استفاده از چندین باتری متصل به صورت موازی یا سری تامین می کنند که به طور کلی به سه دسته دستگاه های منبع تغذیه 12 ولت، 24 ولت و 36 ولت تقسیم می شوند. در مدل دستگاه ها تعداد، ولتاژ و جریان باتری ها متفاوت است. به عنوان مثال با افزایش ولتاژ و شدت جریان خروجی باتری ها، خروجی باتری ها از نظر قدرت و کیفیت افزایش می یابد و به طور کلی راندمان کاری دستگاه تمیز کننده افزایش می یابد و در دستگاه استفاده می شود. برای استفاده در محیط هایی با بار کاری بالاتر.

در دستگاه های دارای راننده (سرنشین) برای افزایش کاربری دستگاه ها از باتری های اصطلاحا لیفتراک استفاده می شود که باعث افزایش قابل توجه سطح کیفیت و عملکرد دستگاه می شود.

اولین اسکرابر به طور خودکار برای تمیز کردن و پرداخت انواع کف طراحی شده است.

اسکرابر اتوماسیون پرسرعت IPC برای تمیز کردن و صیقل دادن سطوح مختلف در یک فرآیند طراحی منحصر به فرد طراحی شده است. این روش شستشوی مکانیکی که نیازی به مواد شیمیایی ندارد، آلودگی و آلودگی را به صورت فیزیکی از سطح پاک می کند و در نتیجه هزینه کار و مواد شیمیایی را کاهش می دهد و نیازی به صیقل دادن مداوم کف نیست. اسکرابر تنها در یک فرآیند کف را تمیز و جلا می دهد. همچنین این دستگاه درخشندگی بالا و تمیزی مطلوب انواع سطوح را ایجاد می کند، به طوری که دستگاه ها کفشویی صنعتی می تواند درخشندگی نازکی بر روی پوشش هایی مانند بتن، سنگ طبیعی، وینیل و اپوکسی ایجاد کند.
ابزار اسکرابر سرعت بالا ipc (600 دور در دقیقه) بیش از سه برابر سریعتر از اسکرابر انواع سنتی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد سریع‌تر تمیز کنید و برای مدت طولانی‌تری سطح براق و صیقلی داشته باشید. این ابزار طول عمر کف را 50 درصد افزایش می دهد و نیاز به پولیش را 70 درصد کاهش می دهد. استفاده از مواد شیمیایی تا حد زیادی کاهش یافته است.

هزینه های نظافت در صنایع مختلف

یکی از مهمترین و اولیه ترین مسائل برای بسیاری از افراد هزینه های مربوط به نظافت صنعتی است. هزینه های عملیاتی و غیره

مشاوره در مورد انواع قطعات و قطعات یدکی تجهیزات تمیز کردن اسکرابر

برای دریافت هر نوع مشاوره در مورد انواع قطعات و تجهیزات تجهیزات نظافت صنعتی، این فرصت طلایی را از دست ندهید و برای کسب اطلاعات لازم با همکاران ما تماس بگیرید. در مورد هزینه های احتمالی و زمان مورد نیاز برای نظافت اطلاعات لازم را به دست خواهید آورد و با خیال راحت می توانید از کارشناسان بسیار متخصص شرکت فلامک ماشین کمک بخواهید.

http://www.falamakmachine.com/

۸ – ۸۸۵۳۵۴۴۴ (۰۲۱) ۲۸۱۷۹۳۹ ۰۹۹۱