دفاع مقدس را برای مردم تبیین کنیم/ جهل جوانان در اغتشاشات – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر پنجشنبه شب با اشاره به نقش مردم این روستا در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در یادواره شهدای روستای کلاگرم قائم شهر و با بیان اینکه این روستا یکی از بهترین روستاها با تقدیم 20 شهید و سه فرمانده گردان گفت: مازندران در دفاع مقدس نزدیک به 10 هزار و 400 شهید تقدیم کرد و 170 رزمنده از این استان اعزام شدند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت، افزود: اصل انقلاب اسلامی، حضور امام خمینی (ره) و جوانان موجب پیروزی مقدس شد. دفاع

سردار کارگر ادامه داد: رژیم بعثی عراق برای سربلندی جهانی به ایران حمله کرد و همه محاسبات آنها در مورد جمهوری اسلامی درست بود زیرا ارتش مشکل داشت، رئیس جمهور بر خلاف میل رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کرد و وجود دارد. درگیری های منطقه ای در ایران و منافقین نیز بسیج می شوند و همچنین سپاه تازه متولد شده و بسیج در شرف راه اندازی است و دشمن با چنین نگاهی به ایران حمله کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: ما در فیلم‌ها و کتاب‌هایمان ارتش رژیم بعث را ضعیف نشان می‌دهیم در حالی که قوی‌ترین ارتش خاورمیانه، ارتش عراق است. ارتش گفت: این لشکر آماده است و با سیزده لشکر پیاده و مکانیکی به ما حمله کرد.

وی تصریح کرد: تمام محاسبات دشمن روی کاغذ درست است در حالی که سه مولفه انقلاب، امام و جوانان را نادیده می گیرد و ایمان امام به مردم و الان هم به مقام معظم رهبری فوق العاده است. ایمان مردم به انقلاب اسلامی فوق العاده است.

سردار کارگر با بیان اینکه امروز هر چه داریم از مردم بوده و پیروزی انقلاب و دستاوردهای نظام به برکت مردم بوده است، گفت: مردم بیشترین سهم را داشته اند. امام مردم را بسیج کرد و همه مردم و طبقات و طوایف و طوایف و جناح های سیاسی آمدند و رمز وحدت کشور دفاع مقدس بود.

واردات دفاع مقدس جناح های سیاسی خیانت است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: معرفی دفاع مقدس به جناح های سیاسی خیانت بزرگی است زیرا همه در دفاع مقدس شرکت می کنند و این اتفاق مردمی بود. برگزار شد. امام».

وی با بیان اینکه قبل از اینکه سیم خاردار را در دفاع مقدس وارد کنیم و نتوانستیم آن را بسازیم، تصریح کرد: مردم ایستادند و با مقاومت به پیروزی رسیدند و اکنون جمهوری اسلامی صادرکننده موشک است و حرفی برای گفتن به نظامیان دارد. . جنبه.

سردار کارگر با بیان اینکه جمهوری اسلامی در علوم غیرنظامی نیز موفقیت هایی کسب کرده است، گفت: دستاوردهای نانو، سلول های بنیادی و پزشکی از جمله این دستاوردها است و جمهوری اسلامی امروز مرکز درمانی منطقه است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه جمهوری اسلامی یکی از اولین کشورهای تولید کننده واکسن کرونا است، افزود: همه اینها از برکات است. خون از شهدا و زحمات دوران دفاع مقدس است و اگر الان مقاومت کنیم در آینده به موفقیت خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه دفاع الهی «ما می توانیم» را به ما می آموزد، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی مقتدر است و به برکت دفاع الهی ایران برای مردم ایران تصمیم می گیرد و تقویت انقلاب اسلامی به موفقیت هایی رسیده است. در دفاع مقدس ارتش ما قوی و اسلامی شد و با این قدرت ارتش دیگری مانند سپاه در دفاع مقدس تأسیس شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پهپادهای دشمن را ساقط می کند و دنیا جرات این کار را ندارد، افزود: دشمنان به دنبال توافق با جمهوری اسلامی هستند و ما به دنبال عزت هستیم.

سردار کارگر با بیان اینکه جامعه سحاب زمان دفاع مقدس را به نمایش گذاشت و فرهنگ دفاع مقدس را در سوریه و عراق نجات داد گفت: حاج قاسم ارتش بزرگ اسلام مظلومان را با جانبازان دفاع مقدس و جوانان تشکیل داد و این امر قدرت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دشمنان از راهپیمایی اربعین حسینی عصبانی هستند و از حضور 21 میلیونی زائران هراس دارند. تعداد محدودی از مردم در این شورش ها شرکت داشتند.

سردار کارگر پیمان اقتصادی شانگهای را مایه خیر و برکت برای شهدا و جانبازان دانست و ادامه داد: 36 کشور دنیا به طور مستقیم به عراق کمک کردند و آمریکایی ها به عراق شیمیایی دادند و ما پیروز شدیم چون خدا با ماست.

انتقال فرهنگ دفاع مقدس به جوانان

وی با بیان اینکه اگر شهدا نبودند امروز امنیت نداشتیم و به فرموده رهبر انقلاب امروز از دفاع مقدس امنیت، آزادی و عزت داریم، تصریح کرد: انتقال فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت در برابر جوانان و به فرموده مقام معظم رهبری باید انقلاب را گسترش دهیم تا مثل ما فکر کنند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: هدف دشمن ایجاد تفرقه، شکستن وحدت، کاشت بذر کینه و خون ریزی در کشور است. ما باید بپیوندیم دستان هر چه بیشتر و مخصوصاً نسل دفاع مقدس با صاعصدر و عشق جوانان و نوجوانان را هدایت می کند.

وی با بیان اینکه 99 درصد جوانان در اغتشاشات اخیر مورد غفلت قرار گرفتند و باید توجه کنیم و شهدا واسطه فیض هستند، گفت: باید به امر آموزش توجه کنیم و دفاع مقدس را در درس دانش آموزان قرار دهیم.

سردار کارگر با اشاره به اعزام هفت میلیون جوان قبل از کرونا به کوچه های نور گفت: جوانان و نوجوانان تشنه حقیقت هستند و باید حقایق دفاع مقدس را با زبان جوانان و هنر به آنها بیان کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز جوانان در فضای مجازی غوطه ور شده اند و سبک زندگی آنها تغییر کرده است، به جنگ مشترک با دشمنان اشاره کرد و گفت: همه ما مسئول و وظیفه داریم و باید پاسخگوی شهدا باشیم. جهاد تبیین” دفاع الهی برای ما برای تبیین مردم.

سردار کارگر با بیان اینکه پیامبر اسلام را با اخلاق و عشق به مردم عرضه کرد، تصریح کرد: ما وظیفه داریم و باید از خانواده، محله، منطقه و روستا شروع کنیم و تاثیرگذار باشیم و خاطرات را بازگو کنیم. مقدس. دفاع بهترین کار است.