دهه 80 و 90 شاهد آزادی بیت المقدس خواهد بود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدرضا نقدی پنجشنبه شب در مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب دفاع مقدس در مجتمع امام خمینی (ره) اظهار داشت: دفاع مقدس درخشان ترین اثر ایرانی است. تاریخ و حتی مردم.”

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در طول تاریخ کشوری را ندیده ایم که در مقابل همه قدرت های شیطانی بایستد و با دست خالی مقاومت کند و سربلند و پیروز از این محاکمه بیرون بیاید.

سردار نقدی گفت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس در مقابل همه قدرت های شیطانی ایستادگی کرد و این ملت از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمد و از این تهدید برای خود فرصت ایجاد کرد.

وی گفت: امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی پیشرفت خوبی داشته و به اوج رسیده است.

وی بیان کرد: شهدا درس های ماندگاری برای ما به جای گذاشته اند و این پیروزی های درخشان در سازندگی و عرصه های مختلف علمی مرهون جانفشانی های آنان است.

سردار نقدی گفت: کشور کشور را از ظلم آمریکایی ها نجات داد و در دفاع مقدس درس بزرگی به دشمنان داد.

وی ادامه داد: پس از سقوط شرق، آمریکا خود را امپراطور جهان معرفی کرد و گفتند هر که با ما نیست بر ضد ماست و بر این اساس با حمله به عراق و افغانستان به برخی کشورها حمله کرد.

وی افزود: تنها صدایی که علیه صدای شیطان بلند شد، ندای عالی ترین رهبر انقلاب از حسینیه امام بود که فرمودند ما با شما نیستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: جوانان ما به دستور رهبری وارد عمل شدند و به جستجوی پهپاد آمریکایی پرداختند و تفنگداران دریایی انگلیسی را دستگیر کردند و نفتکش به تلافی توقیف نفتکش دستگیر شد.

وی ادامه داد: دنیا به قدرت پنهان آمریکایی ها پی برد و برخی کشورها علیه آمریکا وارد میدان شدند.

سردار نقدی با بیان اینکه جوانان ما فرهنگ مقاومت را از این کتاب ها آموخته اند، افزود: امروز ملت ایران دفاع مقدس دیگری را تکرار می کند و این دلاورمردان باید به زبان هنر بنویسند.

وی تاکید کرد: این کتاب ها در فرهنگ مقاومت در بین کشورهای اسلامی رسوخ کرد و زمینه های پیدایش آن را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه امروز بسیجیان ما حماسه بزرگتری خلق می کنند، افزود: در دوران دفاع مقدس با دست خالی و بدون سلاح در مقابل دشمن ایستادیم تا از خود دفاع کنیم اما اکنون اینطور نیست.

سردار نقدی افزود: در دوران دفاع مقدس ماه ها باید منتظر ورود مهمات بودیم تا در یک عملیات غنیمت دریافت کنیم اما اکنون انبارهای پر از سلاح در کشور داریم و در شرایط تحریم این اتفاق افتاد.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: امروز دشمن اعتراف کرده است که ایران تسلیحات پیشرفته به دنیا می فروشد و اکنون انواع سلاح ها در اختیار ماست.

وی گفت: امروز با اینکه سلاح داریم اما بسیجیان هیچ سلاحی حمل نمی کنند و مظلوم هستند و شهید می شوند. پتانسیل آینده.

وی با بیان اینکه 23 هزار آمریکایی در بیش از 100 بالگرد در افغانستان جان باختند، افزود: امروز دشمن در کشور با رسانه ها وارد جنگ شده است و در آمریکا که دستانش به خون هزاران انسان آغشته است و هزاران نفر را کشته است. مردم. مردم در زندان های او به دلیل مرگ یک نفر در ایران عزاداری می کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: امروز بسیجیان نشان می دهند که خون بر شمشیر پیروز است و دشمنان سعی دارند چهره جنایتکارانه ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهند و این را توطئه مزدوران داخلی خود قرار دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه عنوان داشت: دشمنان در خیابان های ایذه و شاهچراغ آنها مرتکب جنایت می شوند و اردوگاه هایی برای حمایت از شورش ها می سازند.

سردار نقدی ادامه داد: دشمنان فکر می کنند اگر ظلم کنند ملت ما می ترسند در حالی که ملت ما عاشق شهادت است و دشمنان از تفرقه دهه 60 آنها درس نگرفته اند.

وی گفت: اکنون مشخص شده که آنها مدافع حقوق بشر نیستند و سعودی ها و انگلیسی ها از این جنایات حمایت می کنند و روزی باید شجاعت جوانان امروزی و بسیجیان را در مقابل دسیسه رسانه ای دشمنان نوشت. .

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: این فتنه ها پاک می شود و دشمن از نسل جدید می ترسد، دید که دهه 40 و 50 شاه و منافقین و صدام را نابود کردند و نسل های بعدی کشور را به میدان آوردند. سازندگی و حالا این نسل با نابودی داعش سیاست های ایران را جهانی کردند.

سردار نقدی گفت: هشتاد و نود من آن را دیدم آنها دنبال آزادی قدس شریف بودند و امیدواریم این نسل در بیت باشد مقدس دعا و این حوادث اخیر اساس یک پیروزی بزرگ است.