رئیس جمهور: کم کاری در گذشته با نارضایتی جدی از تامین برق کشور مواجه است.


رئیس جمهور: کم کاری در گذشته با نارضایتی جدی از تامین برق کشور مواجه است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه این نارضایتی باعث ایجاد اختلالات جدی در تامین برق خانوارها، صنایع و کشاورزی شده است، گفت: کوتاهی های گذشته دولت در تامین برق و رفع این نارضایتی ها با چالش های اساسی مواجه است.

به گزارش شهرآرانیوز، آیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح رسمی 5 نیروگاه حرارتی با ظرفیت 1026 مگاوات که در محل نیروگاه حرارتی آرین 2 زنجان برگزار شد، ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان و زائران وی در حرم حضرت شاه چراغ شیراز گفت: یکی از مشکلاتی که دولت مردمی در ابتدای کار با آن مواجه شد، سوءتفاهم جدی در حوزه برق است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه این ناآرامی ها اختلالات جدی در تامین برق خانوارها، صنایع و کشاورزی ایجاد کرده است، افزود: تعمیر نیروگاه ها و ایجاد ظرفیت های جدید به موقع انجام نشد و از این رو وظیفه دولت تامین برق است. برق و حل این آشفتگی با مشکلات اساسی مواجه است

رئیسی تصریح کرد: دولت توانست با مدیریت مصرف برق در بخش های مختلف در گام اول و با معرفی 6000 مگاوات ظرفیت جدید تولید برق به شبکه سراسری برق که با تلاش جهادی این وزارتخانه انجام شد از قطع برق خانگی جلوگیری کند. این موفقیت باعث خوشحالی مردم شد.

تکمیل…