راهنمای خرید کرپ و زنجیر آسانسور


زنجیر کرپی و آسانسور برای سیستم های نقاله استفاده می شود و در کارخانه های سیمان، گچ و آسفالت کاربرد دارد. آسانسور کرپ وسیله ای است با دو سر رزوه ای که از آهن یا فولاد ساخته شده است. این دستگاه برای اتصال زنجیر آسانسور استفاده می شود. کیفیت و قیمت دو پارامتر اصلی در هنگام خرید کرپ و زنجیر آسانسور هستند. تولیدکنندگان مختلف در ایران و سایر کشورها این دو محصول را تولید می کنند که محصولات آنها قیمت و کیفیت متفاوتی دارد. زنجیر و زنجیر آسانسور پایپیچ از بهترین نمونه های موجود در بازار هستند که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت های مناسبی نیز دارند. با مراجعه به وب سایت این برند می توانید انواع جرثقیل آسانسور و زنجیر آسانسور را با مشخصات کامل مشاهده کنید و همچنین امکان دریافت مشاوره رایگان برای خرید مناسب ترین محصول وجود دارد.

قیمت کرپ آسانسور

اطلاع از قیمت کرپ آسانسور یکی از مهم ترین دغدغه ها در هنگام خرید این محصول می باشد. همانطور که گفتیم کرپ آسانسور در انواع مختلفی موجود است که قیمت ها متفاوت است. قیمت های نوسان در بازار، ارائه قیمت دقیق را دشوار می کند، بنابراین بهترین راه برای دریافت قیمت، مراجعه به وب سایت سازنده و تماس با آنها است. در ادامه به بررسی قیمت کرپ آسانسور می پردازیم:

  • Crepey Elevator Forge : این مدل Crepey به دلیل سختی کار خاص مقاومت بالاتر و سایش کمتری دارد. همچنین پردازش پیچیده تر باعث می شود قیمت آن نسبت به سایر انواع کرپ آسانسور بالاتر باشد. کرپ آسانسور فورج دارای دو مدل CK45 و MO40 می باشد. آسانسور کرپی CK45 به دلیل کیفیت و قیمت بالا نسبت به نمونه های متوسط ​​موجود در بازار مناسب تر است.
  • کرپ های آسانسور آهنی: کرپ های آسانسور آهنی به دلیل اینکه از آهن ساخته شده اند خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری بیشتری دارند اما مقاومت آنها کمتر است.

قیمت زنجیر آسانسور

زنجیر آسانسور در سایزهای 10، 13، 16، 18 و انواع لینک، زنجیر غلتکی صنعتی و صنعتی ساخته می شود، بدیهی است که قیمت زنجیر آسانسور متفاوت است. قیمت این محصول بر اساس سایز، زنجیره حلقه ها و کشور سازنده تعیین می شود، همچنین قیمت آن با توجه به نوسانات بازار بسیار تغییر می کند و نمی توان قیمت دقیقی برای آن اعلام کرد. ساده ترین و مطمئن ترین راه برای برقراری ارتباط با تولیدکنندگان از طریق وب سایت یا تماس های تلفنی است.

نکاتی برای خرید کرپ و زنجیر آسانسور

در هنگام خرید زنجیر آسانسور باید نکاتی را به خاطر بسپارید زیرا در صورت خرید کالای نامناسب در نهایت هزینه بیشتری پرداخت می کنید.

  • اولین نکته مهم برای خرید زنجیر و جرثقیل آسانسور توجه به کاربری مورد نظر و وزن بارهایی است که می خواهید با آسانسور جابجا کنید. حمل بار سنگین تر از ظرفیت زنجیر می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، بنابراین توصیه می شود در این مورد با کارشناسان تماس بگیرید.
  • توجه به طول زنجیر، قطر آن، نوع مواد اولیه مصرفی و عمق زنجیر بسیار مهم است.
  • برای آسانسورها زنجیرهای ساخته شده از فولاد منگنزی گزینه مناسب تری هستند، زیرا نسبت به نمونه های دیگر مقاومت بالاتری دارند.
  • یکی از مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید، استانداردهای محصول است. خرید زنجیر آسانسور با استانداردهای DIN764، DIN766 و DIN22252 توصیه می شود.
  • زنجیر و طناب آسانسور باید سایش، گرما و کشش کمتری داشته باشند. مقاومت بالای این دو دستگاه در کارخانجات سیمان و معدن به دلیل سایش زیاد بسیار حائز اهمیت است.
  • توجه داشته باشید که به جای زنجیر آسانسور از خرید زنجیر جرثقیل درجه 80 خودداری کنید زیرا این محصول مقاومت کمتری در برابر سایش، کشش و خستگی دارد.
  • خرید از تولید کنندگان و فروشندگان قابل اعتماد بسیار مهم است. محصولات برندهای معروف و شناخته شده توسط افراد در صنایع مختلف تست و تایید می شود.