راه حل کاربردی اصلی صنایع دستی برای صرفه جویی در مصرف آب


بحران آب موضوعی است که دیر یا زود گریبانگیر همه ما خواهد شد. در سال‌های اخیر، حتی مردم ساکن در شهرهای پرباران کشور نیز متوجه بارش کم و کم‌آبی شده‌اند. در این شرایط که کشور با مشکل کم آبی و خشکسالی مواجه است، باید راهکارهای جدیدتری برای صرفه جویی در مصرف آب پیدا کنیم. از این رو بسیاری از افراد در مشاغل مختلف به دور از سیاست‌های دولتی مردم به دنبال راه‌هایی برای کاهش مصرف آب و استفاده بهینه از آن هستند.

برنامه اصلی چیست و چگونه می تواند به صرفه جویی در مصرف آب کمک کند؟

مطمئنا همه شما سایت و اپلیکیشن استادکار را می شناسید که به عنوان معروف ترین پلتفرم درخواست خدمات عمل می کند. استادکار به عنوان بهترین اپلیکیشن سفارش خدمات سعی در ارائه خدمات باکیفیت و شفاف به مشتریان خود دارد و به نوبه خود بالاترین سطح رضایت مشتریان را کسب می کند.

این اپلیکیشن یکی از استارتاپ های پیشرو در زمینه صرفه جویی در مصرف آب است که سعی در کاهش مصرف آب در خدماتی مانند نظافت منزل، خشکشویی، لوله سازی، تعمیر کولر گازی و بسیاری خدمات دیگر دارد. اما یکی از بهترین و کاربردی ترین راه ها برای صرفه جویی در مصرف آب که همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم، تعمیر لوله های ساختمان و تعمیر شیرآلات ساختمانی است.

راهکار کاربردی برای صرفه جویی در مصرف آب |  تکنا - مشاغلتعمیر شیرآلات ساختمانی و لوله های ساختمانی

معمولاً شیرهای شیر آب پس از آن تمام می شوند و شروع به نشتی می کنند. بازرسی و سرویس و تعمیر منظم شیرآلات ساختمانی می تواند از هدر رفتن آب جلوگیری کند. در صورتی که برای ساخت خود نیازی به تعمیر شیرآلات ندارید می توانید از متخصصان و استادکاران مجموعه مستر کمک بگیرید.

لوله کشی ساختمان نیز یکی از مهمترین تاسیسات ساختمانی است که در صورت نشستن و شکستن آب در هر نقطه از ساختمان باعث هدر رفتن آب می شود.

تعمیر سیفون و توالت فرنگی

توالت فرنگی نیز از آن دسته وسایلی است که در صورت آسیب دیدن، آب زیادی را هدر می دهد. همچنین می توانید برای تعمیر توالت از مالک کمک بگیرید. به این ترتیب مستر بهترین تعمیرکاران توالت فرنگی را به محل مورد نظر شما می فرستد تا در عیب یابی و تعمیر سیفون و توالت فرنگی به شما کمک کنند.

با آب سردتر درمان کنید

کولرهای آبی، همانطور که مشخص است، آب زیادی مصرف می کنند. حال اگر به هر دلیلی دریچه ورودی کولر گازی یا شیر تخلیه آن خراب شود می تواند باعث اتلاف آب زیادی شود. در این مواقع با یک سرویس معمولی ساده و تنظیم کولر می توانید از هدر رفت آب جلوگیری کنید. با استفاده از سایبان کولر گازی می توانید یک کولر کولر نیز داشته باشید.

چگونه از استاد استفاده کنیم؟

استادکار هم اکنون در شهرداری های تهران، کرج، اصفهان و پردیس فعال است و به زودی به شهرداری های دیگر منتقل خواهد شد. در صورت تمایل به استفاده از وب سایت و اپلیکیشن استادکار می توانید برنامه آن را در کافه بازار و گوگل پلی برای سیستم عامل اندروید دانلود و نصب کنید و در صورت داشتن iOS می توانید به سایت استادکار مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنید.