رد پیشنهاد 20 میلیون یورویی طارمی و درخواست جالب یک کارشناس!


پیشنهاد 20 میلیونی میلان رد شد؟

در جدیدترین اخبار، برخی رسانه های غیررسمی نزدیک به باشگاه پورتو مدعی این باشگاه شدند Ath میلان ایتالیا به دنبال جذب طارمی بود و حتی برای جذب این مهاجم به تیم ملی ایران 20 میلیون یورو پیشنهاد داد.

PAGE توییتر در همین راستا مارکت اف سی پورتو گزارش داد که پیشنهاد میلان شامل قرارداد 18 میلیون یورویی و پاداش 2 میلیون یورویی بود اما پورتو این پیشنهاد را نپذیرفت. به گزارش این صفحه، پورتو حاضر نیست طارمی را کمتر از 35 میلیون یورو بفروشد.

رد پیشنهاد 20 میلیون یورویی طارمی و درخواست جالب یک کارشناس!

ضبط روزنامه: تیم های بزرگ اروپا جنجال های طارمی را نادیده می گیرند

روزنامه «رکورد» پرتغال روز گذشته در گزارشی اختصاصی اعلام کرد که پورتو قصد ندارد طارمی را به صورت ساده بفروشد. در گزارش این روزنامه آمده است: «پورتو باور کن طارمی او یکی از مهم ترین بازیکنان تیم است زیرا بهترین گلزن این تیم در دو فصل اخیر است. آنها انتظار دارند که او به سطح عملکرد خود ادامه دهد، بنابراین حتی باشگاه های انگلیسی و ایتالیایی نیز به او علاقه مند هستند علاقه مند پورتو می خواهد او در پرتغال بماند. در، درب کوستا رئیس باشگاه پورتو پیش از این گفته بود که از این پس بازیکنان اصلی تنها در صورت پرداخت بند خرید که در مورد طارمی 60 میلیون یورو است، جابه جا می شوند.


در پایان این مطلب آمده است: با وجود جنجال رسانه های پرتغالی درباره مجازات ها و منتقدان طارمی، باشگاه های ثروتمند اروپا چندان به آن توجهی ندارند و طارمی را بازیکنی جالب و باهوش می بینند. پورتو در عوض منافع مهدی مقاومت کرده و تا زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به مقاومت ادامه خواهد داد.

بازیکن سابق پورتو: طارمی را به هر قیمتی حفظ کنید

طی صحبت‌ها و اخبار مربوط به احتمال جدایی طارمی و پیشنهادات این بازیکن به پورتو،رودولفو نژادبازیکن سابق این تیم تاکید کرد که پورتو باید طارمی را “به هر قیمتی” حفظ کند.

نژاد وی گفت: پورتو تنها دو بازیکن اصلی را در بازار نقل و انتقالات از دست داد اما نباید بیشتر از این بازیکن ضرر کند. مهدی طارمی در دو فصل اخیر بازیکن مهمی بوده و باید ادامه پیدا کند.

وی افزود: طارمی بازیکن بسیار مهمی است که پورتو نمی تواند در بازار پیدا کند. طارمی یک گلزن است و به هر قیمتی باید کتمان شود.

رد پیشنهاد 20 میلیون یورویی طارمی و درخواست جالب یک کارشناس!
رودولفو نژاد