رقیب جدید فرش سیتی از راه رسید


بازار داغ خرید آنلاین این روزها باعث شده تا بسیاری از تولیدکنندگان و فروشگاه ها با تمام توان وارد این رقابت شوند. برای موفقیت در این راه، رعایت برخی عناصر بسیار کمک کننده است. البته یکی از دستاوردهای بزرگ فروشگاه های اینترنتی ایجاد اعتماد و اطمینان با مشتریان خود است. شاید این اولین باری باشد که شما از طریق دنیای مجازی خرید می‌کنید، اما مردم تمایلی به خرید برای مقادیر زیاد پول ندارند و این امر کار فروشگاه‌های آنلاین را دشوارتر می‌کند. فروشگاه های اینترنتی فرش در سال های اخیر نیز از این قاعده مستثنی نبوده و وارد عرصه فروش اینترنتی شده اند. ما سعی کردیم دو فروشگاه تخصصی در مورد آن را با هم بررسی کنیم. شهر فرش و فرش هایپر دو مورد از این فروشگاه های اینترنتی فرش هایی هستند که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند.

مدیریت متمرکز

هایپر فرش و شهر فرش هر دو دارای فروشگاه های متمرکز در سراسر ایران هستند و در زمینه فرش متمرکز هستند. شهر فرش با انشعابات زیاد از نظر مسافت دارای مدیریت متمرکز قابل توجهی است. هایپر فرش در ایران نیز فروشگاه های متمرکز دارد. اما به نظر می رسد فرش های شهری در این زمینه عملکرد بهتری نسبت به هایپر فرش دارند. با این حال، مدیریت متمرکز از هر فاصله یا بعد می تواند انگیزه مشتریان را ایجاد کند.

انبار لجستیک

انبار لجستیکی یکی از مزیت هایی است که در هر فروشگاه اینترنتی خوب می توان داشت، با این امکان فروشنده می تواند به موجودی کالا دسترسی داشته باشد و از زمان ارسال کالا مطلع شود. بسیاری از فروشگاه ها از این امتیاز برخوردار نیستند، بنابراین از همان ابتدا زمان رسیدن فرش به دست مشتری شفاف نبوده و می تواند برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند، فرآیند استرس زا باشد. پس از تحقیق بین این دو فروشگاه به این نتیجه رسیدیم که شهر فرش تقریبا هیچ فروش آنلاینی ندارد و فقط یک سایت غیر فعال دارد. اما هایپر فرش بر اساس لجستیک انبار به فروش می رسد. برای کسانی که می خواهند بدون نگرانی فرش بخرند، این یک چیز عالی خواهد بود.

امکان مراجعه حضوری

اما خرید آنلاین و غیر حضوری از یک سو و درخواست مراجعه حضوری به مرکز فروش از سوی دیگر می تواند امر خوبی در زمینه فروش و ایجاد اعتماد و اطمینان در مشتریان باشد. گاهی اوقات می توانید فروشگاه های آنلاینی را پیدا کنید که موقعیت شما را در نزدیکی آن منطقه می بینند و سعی می کنید شخصاً از فروشگاه دیدن کنید. در این مواقع این حضور قوت قلب برای خریدهای بعدی است. شما می توانید به صورت حضوری از شهر فرش و هایپر فرش دیدن کنید و این یکی از نکات مثبت در انتخاب فروشگاه شماست. اگر شرایط حضور در فروشگاه ها وجود ندارد، می توانید برای اطمینان بیشتر درخواست تماس تصویری کنید. در وسط هایپر فرش عملکرد بسیار خوبی دارد. ما هر از چند گاهی با استفاده از این مجموعه توانستیم موارد را ثبت کنیم و تماس تصویری برقرار کنیم اما هیچکس در شهر فرش پاسخگوی شما نیست. بر خرید فرش در کاشان حتما از این دو سایت به خصوص هایپرمارکت که به هایپرمارکت تخصصی فرش معروف است سر بزنید.

امکان خرید پول با تخفیف

خرید فرش با تخفیف برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و خرید فرش با قیمت کارخانه با تخفیف برای شما لذت بیشتری خواهد داشت. با این حال، خرید آنلاین با تخفیف می تواند الهام بخش خریدهای آینده باشد یا شما را به دوستان دیگرتان معرفی کند و این یک نکته مثبت برای هر فروشگاه اینترنتی است. با اعمال درصد تخفیف می توانید در هر دو مجموعه به صورت نقدی خرید کنید، اما باید ببینید بعد از اعمال تخفیف کدام فروشگاه ارزان تر است. با مقایسه محصولات مشابه در این دو مجموعه متوجه شدیم که هایپر فرش قیمت پایین تری دارد.

ارسال رایگان

در حمل اقلام خریداری شده باید بیشترین دقت رعایت شود. اصولاً تحویل فرش به کمک باربرها می تواند به فرش آسیب برساند، زیرا در کامیون های حمل اشیا همه وسایل روی هم قرار می گیرند. در مورد این دو فروشگاه اینترنتی، ارسال رایگان یکی از شعارهای هر دو است. اما حمل و نقل Tipax و ایمن کردن چیزها گزینه اصلی Hyper Carpet است.

پشتیبانی بسیار خوب

اما این یکی از مهمترین موارد در خرید اینترنتی است. پشتیبانی یکی از مهمترین موارد در خرید اینترنتی است و به عبارت دیگر قدرت خرید با مبلغ قابل توجهی است. پشتیبانی این فروشگاه اینترنتی شهر فرش را بررسی کردیم که تقریباً هیچ فعالیت بازاریابی آنلاینی ندارد و نمی‌توانید مواردی را در سایت شهر فرش ثبت کنید. اما با هایپر فرش پس از ثبت سفارش در سایت می توانید هر دقیقه از پشتیبانی هایپر فرش بهره مند شوید. پشتیبانی هایپر فرش در صورت نیاز به مشاوره همکاری لازم را با شما خواهد داشت. تماس تصویری نیز برای اطمینان از تحویل اقلام شما پذیرفته می شود.

سایت به روز و قیمت

گاهی برای همه ما پیش می آید که وقتی چیزها را بررسی می کنیم با یک قیمت و هنگام سفارش با قیمت دیگری مواجه می شویم. همیشه تاریخ به روز رسانی سایت خود را بررسی کنید. گاهی اوقات به دلیل عدم فعالیت در دنیای مجازی قیمت به روز نمی شود و شما را گمراه می کند. سایت شهر فرش به دلیل عدم فعالیت به روز رسانی نشده است. اما هایپر فرش قیمت و طرح های متفاوت خود را بروز کرده است. وقتی همین محصول را در این دو فروشگاه مقایسه کردیم متوجه این موضوع شدیم. در شهر فرش قیمت اجناس کمتر است، پس از تماس با دو فروشگاه متوجه شدیم که قیمت های شهر فرش جدید نیست و در نتیجه شاهد کاهش قیمت ها در سایت بودیم.

همکاری با برندهای روز دنیا

یکی از مواردی که باعث ایجاد حافظه جمعی برای مشتری می شود، نگاه به حروف معتبر در یک مجموعه است. در کاشان که فرش های بسیار متنوعی دارد و به دلیل کپی برداری از طرح های معروف بسیاری از افراد جامعه به سراغ برندهای معروفی مانند قیطران می روند. هایپرفرش و شهر فرش هر دو مجموعه هایی هستند که به خوبی با برندهای کاشان کار می کنند و در بسیاری از موارد مشوق مشتریان خود هستند.