رندرهای گلکسی واچ 5 طراحی آن را قبل از رونمایی نشان می دهد


به تازگی رندرهایی از سری جدید ساعت های هوشمند سامسونگ منتشر شده است که می توان به طراحی و رنگ های مختلف آن پی برد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، ایوان بلاس به عنوان یکی از معتبرترین منابع دنیای فناوری، رندرهایی از ساعت هوشمند گلکسی واچ 5 سامسونگ منتشر کرده است، در همین حال، سامسونگ قصد دارد هفته آینده از این سری ساعت ها رونمایی کند. همچنین در این رویداد گوشی‌های تاشو جدید این شرکت همراه با هدفون‌های بی‌سیم Buds 2 Pro معرفی خواهند شد.

ایوان بلاس در گذشته بارها رندرهای نسل جدید ساعت های هوشمند سامسونگ را منتشر کرده بود. در این رندرها شاهد رنگ های مختلف سری گلکسی واچ 5 هستیم همچنین مدل پرو در دو رنگ و نسخه استاندارد در پنج رنگ مختلف عرضه شده است. طراحی مدل استاندارد و نسخه پرو کمی متفاوت است.

گلکسی واچ 5 پرو دارای نسخه 45 میلی متری است. نسخه استاندارد نیز در نسخه های 40 و 44 میلی متری موجود است. در این سری از ساعت ها از دو دکمه فیزیکی استفاده شده که در آن سوراخی برای قرار دادن میکروفون تعبیه شده است. در گزارش های قبلی گفته شده بود که مدل پرو می تواند تا 3 روز شارژ شود. سامسونگ قیمت 430 یورو را برای مدل وای فای این محصول انتخاب کرده است و مدل استاندارد تنها ده یورو از سری قبلی گلکسی واچ 4 گرانتر است.